• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Lavanta ve Gül Diyarına büyülü bir yolculuk

LAVANTA KOKULU BİR YOLCULUK

ISPARTA-BURDUR -SALDA GEZİSİ(20-21 TEMMUZ)

HAREKET:19 TEMMUZ CUMA GECE

İncirli-Alfemo :22.30

Mecidiyeköy-Yapı Kredi:22.45

Kadıköy-Evlendirme Dairesi Önü:23.00

İzmit N-CİTY:24.00

1.GÜN:KEÇİBORLU-ISPARTA-İSLAMKÖY-EĞİRDİR

Sabah saatlerinde Lavanta Kokulu Köy olarak ün yapmış Isparta Keçiborlu ilçesine bağlı Kuyucak köyü’ne gidiyoruz. Köyde kadın kooperatifinin hazırlayacağı köy kahvaltımızı aldıktan sonra köyde lavanta üretimi ile ilgili bilgiler alıyor ve  lavanta tarlalarına hareket ediyoruz. Lavanta tarlaları arasındaki gezintimizi tamamlayıp fotoğraf çekimlerimizi yapıp köyde serbest zaman veriyoruz.

Öğleye doğru Isparta’ya hareket.Isparta Etnoğrafya ve halı müzesini geziyoruz.  Atabey beldesine bağlı 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in köyü İslamköy’e yolculuk. S. Demirel müzesi ve külliyesi ziyaretinden sonra Türkiye’nin en güzel göllerinden biri Eğirdir Gölü’ne gidiyoruz. Panoramik göl turu attıktan sonra yörük çadırı denilen zirveye çıkıp Eğirdir Gölünu yüksekten izliyor. Çay kahve molasından sonra Isparta’ya dönüş.

Devamını oku...

 

Kodosk Yelkenli Tekne Eğitimi

KODOSK ile YELKENLER FORAAAA!!!!

Sevgili KODOSK'lular ve KODOSK dostları !!!
Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde denizi ve deniz kültürünü yeterince kullanamadığımız bir gerçekliktir. Bu duruma bir nebze katkıda bulunmak için KODOSK olarak bir çalışma yapmaya karar verdik;
Yıllardır deniz sevgisini yaşayan ve başkalarına da yaşatan yelkenli tekne sahibi/kaptanı Uğur BİÇER ( Türkiye Yelken Federasyonu 64 no'lu lisanslı eğitimcisi ) ile yelkenli tekne eğitimi almak isteyenler için bir proğram oluşturduk: Devamını oku...

 

19 Mayıs Aytepe Soğukpınar- papaz çayırı- kırıntı köyü yürüyüşü

Sevgili Dostlar ,

19 Mayıs pazar günü Sevgili Atamızın bizlere hediye ettiği Gençlik ve Spor bayramıdır.

Bizler bu güzel bayramda doğada olalım bilikte hem baharın gelişini  hemde  bayramımızı kutlayalım istedik .Sabah saat 9.00 da aracımız N_City otoparkından kalkacak.Aytepe de araçtan inip  Bıçkıdere üzerinden Menekşe Yaylası -Kıırıntı Köyüne ulaşacağız.

Devamını oku...

 

Datça Surf Tatil Köyü Kampı 2019

Merhaba dostlar, merakla beklenen ve bu yıl 17. sini yapacağımız Su Sporları Kampımızı Bu yıl  ilk kez Datça Surf Tatil Köyü'nde 2 grup halinde yapacağız.

1 Grup: 30 haziran -6 temmuz, 2. grup: 7 Temmuz  -13 Temmuz. Etkinlik kayıt oluştururken mutlaka tarihlere dikkat ediniz. Ücretlendirme  üye 7 yaş ve üzeri 1450 tl;   üye dışı yedi yaş ve üzeri 1500 TL dir.  15 nisana kadar kişi başı 500 TL kapora ödemesi ile de kesin kayıt yaptırmış olacaksınız. Kalan ödemeler de en geç 20 mayısa kadar yapılmalıdır. Konaklama tam pansiyon şeklinde olacaktır. (sabah kahvaltısı, öğle ve akşam  yemeği) İçecekler extradır. Konaklama 2-.3 kişilik standart otel

odalarında gerçekleşmektedir.

Tesise giriş 30 haziran  ( 2. Grup 7. Temmuz) günü 14.30’dan sonra yapılacaktır

Tesisten ayrılış, 06.07.2019 ( 2. Grup 13 temmuz) günü sabah kahvaltımızın ardından saat 11.00’da gerçekleştirilecektir.

Spor faaliyetleri sabah veya öğleden sonra, günde 1 seanstan oluşmaktadır.  Etkinliğe katılım için Etkinlik Kayıt Sistemimize mutlaka kayıt olmanız gerekmektedir.

Devamını oku...
   

Sayfa 4 / 29

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 44 konuk çevrimiçi