• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

KODOSK KARTALKAYA KAYAK KAMPI- 2020

Sevgili Dostlar,

En çok sevilen kamplarımızdan biri kayak kampıdır. Bu yıl  yine Dorukkaya otel e 2 gece/3 gün konaklamalı harika bir kayak kampı hazırladık.

Detaylar aşağıda ve çok önemli,  kayıt için  mutlaka www.kodosk.org.tr adresine bilgilerinizi yazmalısınız.

8 Mart sabahı saat 06 : 00 da N-City otoparkından hareket ediyoruz. KUMANYALARIMIZI YANIMIZA ALALIM kahvatımızı arabada yapalım.

dönüş  10 Mart 15:00  ( dönüş  saat grup isteğine göre değişebilir ).

KONAKLAMA TARİHİ

8 MART GİRİŞ – 10 MART ÇIKIŞ 2020

2 GECE 3 GÜN H.İÇİ

Ulaşım - Konaklama - yeme içme -hamam - havuz  950 TL

GİRİŞ GÜNÜ ÖĞLE YEMEĞİ (Açık büfe) KİŞİ BAŞI: 110 TL

ÜCRET

İKİ KİŞİLİK ODA KİŞİ BAŞI  950 TL

ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI  920 TL

o -6 yaş çocuk  iki yetişkin yanında ücretsiz.

0 -6 yaş 2.çocuk iki yetişkin yanıda 550 TL

6 -12 Yaş çocuk  iki yetişkin yanında 550 TL dir.

KENDİ ARACI İLE GELECEKLER DE ÜCRETLENDİRME ;

2 kişilik odada kişi başı  880 TL

3 kişilik oadada kişi başı 850 tl ödeyeceklerdir.

Ücretin tamamı 15 şubat a kadar ücretin tamamı ödenmesi gerkmektedir.Ücreti  aşağıda ki hesap numaralrından birine yatırabilirsiniz.Açıklama kısmına" Dorukkaya Kayak Kampı  "yazılması yeterlidir . Ödemeleriniz için  hesap numaraları için haberin devamını, katılımınız için Etkinlik Kayıt bölümüne kayıt olunuz.

Devamını oku...
 

KODOSK UÇAKLA GÜNEYDOĞU GEZİSİ (9-12 Nisan / 4 Gün-3 Gece)

Diyarbakır–Batman-Midyat–Mardin-Dara-Urfa–Harran-Halfeti-Gaziantep

GİDİŞ: PEGASUS ile 9 NİSAN PERŞEMBE S.GÖKÇEN-DİYARBAKIR 06.55

DÖNÜŞ: PEGASUS ile 12 NİSAN PAZAR GAZİANTEP-S. GÖKÇEN-21.10 1.GÜN: 9 NİSAN PERŞEMBE (DİYARBAKIR-MİDYAT) Sabah Diyarbakır havalanında arkadaşlarımızı aldıktan sonra Hasanpaşa Hanı'nda zengin menülü sabah kahvaltısı sonrası Çin seddinden sonra dünyanın en büyük surlarına sahip Diyarbakır şehir turu; Cahit Sıtkı Tarancı Evi, Ahmed Arif Evi, Ulu Camii, Ermeni Kilisesi, Deliller Hanı, Surlar, Keçi Burcu, Mardinkapı ve Gazi Köşkü gezisinden sonra Batman üzerinden yakın zamanda Ilısu baraj suları altında kalan Ortaçağ’ın en önemli kenti Hasankeyf’in sular altında kalmasından dolayı Midyat’a hareket. İdil yolu üzerindeki Mor Gabriel Manastırı ziyaret edildikten sonra Midyat’ta, Kaymakamlık konukevi gezisi, Midyat sokakları Telkari gümüşçüler, Midyat evleri gezisinden sonra otele yerleşme. Akşam yemeğini otelimizde alıyoruz. KONAKLAMA: MİDYAT(Kasrı Nehroz Oteli 5 Yıldız)

 

http://www.hotelnehroz.com/web/

Devamını oku...
 

KODOSK YUKARI FIRAT GEZİSİ (16-20 MAYIS 5 gün 4 gece)

KEBAN-KEMALİYE-KEMAH-ERZİNCAN-ÇAĞLAYAN-PÜLÜMÜR-TUNCELİNAZIMİYE-DÜZGÜNBABA-OVACIK-MUNZUR-HOZAT-PERTEK-HARPUT-ELAZIĞ GİDİŞ:16 Mayıs Cumartesi PEGASUS ile 06.05  S.Gökçen–Elazığ DÖNÜŞ:20 Mayıs Çarşamba PEGASUS ile 21.35-Elazığ-S.Gökçen

1. GÜN: 16 MAYIS CUMARTESİ(Ocak Köyü-Kemaliye-Apçağa) Havaalanında bizi bekleyen aracımıza binip Elazığ Keban’da Çırçır Şelalesinde güzel bir sabah kahvaltısı aldıktan sonra Kemaliye’ye hareket. Arapkir Onar köyündeki 800 yıllık Cemevini ziyaret. Yol üzerinde Hıdır Abdal Sultan Dergahının bulunduğu Ocak köyü ve köy müzesi ziyareti. Ahmet Kutsi Tecerin ünlü şiirine konu olan Apçağa köyünden Fırat’ı seyir.Kemaliye şehir gezisi. Etnografya müzesi, eski değirmen, Kadı gölü, Mani yolu, Lökhane, Evler, sokaklar, çarşılar…. Şırzi köprüsü ve karanlık kanyon( Taş yol) gezisinden sonra akşama doğru otele yerleşme. Akşam yemeği otelimizde. KONAKLAMA:KEMALİYE- BOZKURT OTEL (3 Yıldız)

2. GÜN: 17 MAYIS PAZAR (ERZİNCAN-PÜLÜMÜR-KUTUDERE VADİSİ) Sabah kahvaltısından sonra otelden ve Kemaliye’den ayrılıyoruz. Kanyon'da tekne gezisi sonrası Kemah’a hareket. Karasu nehri kenarında Sultan Melik Türbesini ziyaret. Çay molası sonrası Erzincan’a hareket ediyoruz. Erzincan şehir gezisi ve hediyelik bakır alışverişinden sonra Çağlayan beldesi yakınlarındaki Girlevik Şelalesini görüp yol üzwerindeki bir tesisten öğlen yemeğimizi alacağız. Pülümür üzerinden Tunceli’ye hareket. Pülümür Cankurtaran tepesinde fotoğraf molası vererek Pülümür Bellek evi müzesini ziyaret ediyoruz. Kutuderede fotoğraf molası vererek Tunceli’ye varıyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeği. Akşam yemeğini Munzur nehri kenarında bir restaurantta alıyoruz. KONAKLAMA: TUNCELİ ROYAL DEMİR OTEL (4 Yıldız) http://www.royaldemirhotel.com/TR/index.php

Devamını oku...
 

KODOSK Yukarı Değirmendere Yürüyüşü

Sevgili Dostlar ,

Aralık ayını bitirmeden yürüyüş yapalım istedik.Tabi ki siz dostlarla

çok daha keyifli olacaktır.

22.12.2019 Pazar günü saat 9.30 da N.City de buluşuyoruz.

Yürüyüşümüze Sünni Baba Türbesi'nden başlayacağız, 2.6 km düz yürüyeceğiz. Temiz havayı içimize doldurup tüm bedenimizi yürüyüşe hazırladıktan sonra  orman içine gireceğiz. Çok güzel  bir yoldan orman içinde ilerlerken ağaç köklerinden oluşan heykellerin önünde durup poz vereceğiz. Açık alana çıktıktan sonra etrafı seyrederek düz ilerleyeceğiz ve Kurtuluş Savaşı'nda 15-16 yaşında şehit olan gencin mezarını ziyaret edeceğiz. Artık yavaş yavaş inişe geçmenin zamanı geldi.

Ormancıların odun taşımak için açtığı yoldan ilerlerken, pek belli olmayan bir yerden sağa dönüp patikaya gireceğiz.

Aracımız bizi Sünni Baba Türbesi'nin orada bırakacak ve Yukarı Değirmendere'den alacak.

Daha sonra istenirse sahile inilip çay simit yapılabilir.

Mesafe 14.7 km. parkur kolay

ücret: 50 TL

Kayıt için mutlaka etkinlik kayıta ad-soyad ve iletişim bilgileri girilmesi gerekmektedir.

Cuma  öğleden sonra iptallerde ücret alınacaktır.

Kişi sayısına göre araç ile anlaşıcaktır.

Önemli bir sağlık problemi olmayan herkes yürüyüşümüze katılabilir.

   

Sayfa 5 / 33

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 9 konuk çevrimiçi