• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

KODOSK’da Selvi Çınar yeniden başkan seçildi

 

Kulübün, Çukurbağ Mahallesi'ndeki binasında gerçekleştirilen 9. olağan genel kurulu saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Sinan Şahin’in divan başkanlığını yaptığı genel kurul, faaliyet ve mali raporlar ile denetleme kurulu raporlarının sunumuyla devam etti.

Çınar’ın yeniden başkanlığa seçildiği genel kurulda, Hülya Soykal, Berna Ayakta Şerifi, Meltem Bircan, İbrahim Kuşkonmaz, Mustafa Kara, Gül Sunay Afşar Işık, Tahir Turan Eroğlu ve Sinan Şahin yönetim kurulu üyeleri olarak belirlendi.

Denetim kuruluna ise Volkan Severcan, Reyhan Nergis Arıcı ile Hakan Tanta seçildi.

 

KOSOSK 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Başkandan !!

KODOSK 9.Olağan Genel Kurulu Toplantısını 30 mayıs 2018 tariihinde binamızda üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirdik.
Geçtiğimiz dönemde bir çok etkinlik çalışmalar yaptık. Üyelerimizin dostlarımızın desteği ile hemen her etkinliğimiz unutulmaz anılar ile doldu. Etkinliklerimizi destekleyen üyelerimize ve siz değerli dostlarımıza çok teşekkür ederiz.
Devamını oku...

 

Kodosk "Yürü Babam Yürü " Macera Yürüyüşü 2.Etap

 

 

Sevgili Dostlar,

20 Mayıs pazar sabahı saat 8.30 da yola çıkıyoruz.Senaiye Köyüne varmadan aracımız bizi indiriyor ve yürüyüşüümüz başlıyor.Yaklaşık 19 km yürüdükten sonra Tacirler Şelalesinin oradan otobüsümüz bizi alıyor ve dönüş yoluna geçiyoruz.

Bu Gezimizle sevgili abimiz Hüseyin KAYA 'nın "Yürü Babam Yürü" etkinliğinin (Değirmendereden başlayıp Adana bitireceği Yaklaşık 1755 km Toros Dağları Macerasına ortak olacağız.Yaklaşık 100 etap tan oluşan ve 100 yürüyüş günü olarak planlanan yürüyüşün  2.etabını yürüyeceğiz.İsteyan kişiler istedikleri etapta ve süre kadar Hüseyin Kaya 'ya haber vererek yürüyüşe  katılınabilecek,eşlik edilebilieceklerdir.

Devamını oku...
 

KODOSK 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı

Kodosk 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı

Derneğimizin 9.cu genel kurulu toplantısı 21 Mayıs 2018 Pazartesi günü saat 18:00’da klüp binasında yapılacaktır. Çoğunluk olmazsa aynı saat, yer ve gündemle 30 Mayıs 2018 Çarşamba günü çoğunluksuz olarak aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek için yapılacaktır.

Devamını oku...

   

Sayfa 5 / 27

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 12 konuk çevrimiçi