• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

BOROVETS KAYAK KAMPI TAMAMLANDI.

 

Sevgili Üyelerimiz ve Kodosk dostları;
İnanılmaz keyifli ve dolu dolu yaşadığımız bir etkinliği 190 kişinin katılımıyla sorunsuz olarak bitirdik. Gezi boyunca grup bilinci içerisinde hareket eden, tüm KODOSK ailesine binlerce teşekkürler.
Bulgaristan'ın Borovets kayak merkezinin pistlere en yakın ve en güzel oteli olan Rila otel de konakladık.Muhteşem pistlerin de 4 gün boyunca kayak yapma imkanımız oldu.Ayrıca ilk kez kayak yapacak katılımcılar kurs alarak,2650 metre de bulunan Markudjık acemi pistin de kayak yapma fırsatı buldular.28 Ocak cumartesi günü isteyen katılımcılar için Sofya turu düzenlendi.29 Ocak pazar sabahı saat 9.30 da sabah kahvaltısının ardın dan yola çıktık.Akşam saat 21.30 gibi sağ salim olarak Kocaeli'ne geldik.
2001 yılından bu yana doğa sporları ve kayak branşın da çeşitli etkinlikler düzenleyen kulübümüzün faaliyet programın da 2017 yılının ilk etkinliği olan '' Brovets kayak kampının ardından'' 2.Kayak kampını bu kez, Kuzey Alplerinin en büyük kayak tesislerin den biri olan UCPA Flaine Lindars'da 4-9 mart 2017 tarihleri arasın da yapılması planlanmıştır.
KODOSK etkinliklerin de görüşmek üzere.

 

 

 

 

 

 


 

KODOSK Bodrum Dalış ve Gezisi

Değerli Üyelerimiz

Aktivitelerimiz ve etkinliklerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Öncelikle sizlere ve KODOSK dostlarına etkinliklerimize yüksek katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Uzun zamandır süregelen dalış kampı ile ilgili taleplerinizi değerlendirdik ve bu yıl ki dalış kampımızı doğası ve güzelliği ile ünlü, ülkemizin en güzel beldelerinden birisi olan Bodrum'da yapmaya karar verdik.

Devamını oku...
 

KODOSK 15 YAŞINDA

Değerli Üyelerimiz ve Sevgili Dostlarımız,

Sizleri 2001 yılında kurulan kulübümüzün 15. kuruluş yemeğimizde aramızda görmekten onur duyacağız. 24 Aralık Cumartesi akşamı Wellburn Otel Liman Restaurant'da düzenleyeceğimiz gecemizde sanatçımız Yavru Vatan Kıbrıs'tan bizleri kırmayarak gelen Magosalı Hasan bizlerle olacak. Yemeğe katılmak isteyenlerin en kısa zamanda  ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİ’nden kayıt yaptırmaları ve Yönetim Kuruluna 20 Aralığa kadar ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
Gecede sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.
Maliyet 110TL(menü et yemek-iki adet alkolsüz içecek dahil)

Devamını oku...
 

KODOSK SÖMESTR KAYAK KAMPI - 2017

Sevgili Üyelerimiz ve KODOSK dostları

2017 Kayak Sezonunda iki büyük kayak organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Bunların birisi Fransız alplerinde ve an itibarı ile tüm kayıtlar tükenmiş görünüyor. İkincisi ise sizler tarafından çok ilgi gören ve artık neredeyse gelenekselleşen BOROVETS Kayak kampı. Bulgaristanın bu şirin kasabasında düzenleyeceğimiz kampımız 24-29 Ocak 2017 tarihlerinde 4-gece 5 gün olarak planlandı. Katılmak isteyenlerin 15 kasım tarihine kadar 100 € kaporayı ve geri kalan ücreti de 16 aralık tarihine kadar organizasyon komitesine ulaştırmaları ve ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE kayıt olmaları gerekmektedir. Kontenjan 120 kişiyle sınırlıdır. Saygılarımızla

KODOSK YÖNETİM KURULU

Devamını oku...
   

Sayfa 6 / 22

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 19 konuk çevrimiçi