• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

KODOSK BANSKO KAYAK KAMPI -2019

 

Değerli Üyelerimiz ve KODOSK Dostları
17 yıldır doğa sporları ve kayak branşında çeşitli etkinlikler düzenleyen kulübümüzün 2019 faaliyet programında , her yıl olduğu gibi bu yılda iki değişik kayak merkezinde " KAYAK KAMPI " aktivitesi bulunmaktadır.
İlk kampımız 25-30 Ocak 2019 tarihlerinde 4 gece 5 gün konaklamalı olarak Bulgaristan Bansko kasabasında, STRAZHİTE OTELDE ( 4**** ) gerçekleştirilecektir
Çoğumuzun bildiği gibi, kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 65 km uzunluğa sahip, 2014 Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler bizleri bekliyor.
Bu yıl ilk defa günlüğü 39€ olan sınırsız skipass ücretlerini, 3 gün free olarak fiyatlarımıza eklettirdik. Ayrıca kendi aracı ile gelmek isteyenler için 40€ ulaşım ücretini fiyatlardan düştük.
Yılların vermiş olduğu tecrübemizle, bu kayak sezonununda keyifle geçmesini diliyoruz
Kocaeli Doğa Sporları Kulübü Yönetim Kurulu

Devamını oku...
 

KÜRE DAĞLARI GEZİSİ

KÜRE DAĞLARI GEZİSİ(10-12 Kasım )

3 gün 2 gece

(Azdavay-Çatak Kanyonu-Zümrütköy-Pınarbaşı-Valla Kanyonu-Ilgarini Mağarası-Mantar Mağarası-Horma Kanyonu-Ilıca Şelalesi)

Hareket  9 Kasım  Cuma gece  saat 24.00 te otogar dan hareket ediyoruz.

1.GÜN:10 KASIM CUMARTESİ  (ÇATAK KANYONU-AZDAVAY-ZÜMRÜTKÖY)

Sabah saatlerinde Pınarbaşında   otelimize yerleşip kahvaltımızı  alıyoruz. Kahvaltıdan sonra aracımız ile  Çatak kanyonuna hareket ediyoruz.

Azdavay yakınlarındaki Çatak Kanyonuna yakın bir noktadan sonra kısa bir yürüyüşle ulaşıyoruz. Kanyonu kuşbakışı seyredip fotoğraflıyoruz.

Dönüşte Azdavay ilçe merkezinde Aşıklar Köprüsünü görüyor, Azdavay ilçe merkezini gezdikten sonra Zümrütköy'e hareket ediyoruz.

Kastamonu Azdavay ilçesine bağlı Zümrütköy Türkiye'de Eko-turizm projesinin başlatıldığı ilk bölgelerden biri.Küre Dağları Milli Parkı ilanından sonra yıllarca ormancılıkla geçinen köylüleri yaşadıkları yerde geçimlerini sağlamak amacıyla oluşturulan projede pansiyonculuk ve ekoturizmin bir parçası olması sağlanmış. (www.zumrutkoyu.org) Devamını oku...

 

KODOSK 17. Kuruluş Yıl Dönümü yemeği

Sevgili Dostlar,

Geleneksel hale gelen 17. Kuruluş Yıl Dönümü yemeğimizi bu yıl boğazda ve harika bir " YAT "ta kutlayacağız.

15 Aralık cumartesi günü öğleyin 14.30 te N-CİTY  de buluşup İstanbul 'a doğru yola çıkacağız. Üsküdar İskelesinden yatımıza bineceğiz. Küçük bir İstanbul Boğaz Turu  sonrası yemeğimiz başlayacak.  Devamını oku...

 

TORKUL GÖLÜ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VE GEZİSİ

Mehaba Dostlar ,
Yine muhteşem bir etkinlikte beraber olacağız.
7 TEMMUZ cumartesi günü sabah saat 08 de N-CİTY otoparkından Düzce'ye doğru hareket ediyoruz.Yolumuz uzun ama gitiiğimize değecek güzellikler bizi bekliyor .Yaklaşık 2 -2,5 saat süren yolculuğumuzdan sonra Torkul Gölünün etrafında aracımızdan iniyoruz.Biraz akciğerlerimizi temiz hava ile doldurup bacaklarımızı açtıktan sonra orman içine dalıyoruz . Yaklaşık 1300 metreden başlayan yürüyüşümüz tatlı bir eğim ile 1530 metrelere kadar çıkacak .Bu yükseklite yaklaşık 45 dk lık öğle yemeği ve dinlenme molası sonrası orman içinden geçerek Göl  etrafında bizi bekleyen aracımızın yanına geliyoruz. Devamını oku...

   

Sayfa 6 / 29

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 51 konuk çevrimiçi