• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

MUNZUR DOĞA GEZİSİ (7-11 MAYIS/ 5 GÜN 4 GECE)

ELAZIĞ -HARPUT-PERTEK-TUNCELİ-OVACIK-MUNZUR GÖZELERİ-NAZİMİYE-DÜZGÜNBABA-DEREOVA-PÜLÜMÜR-ERZİNCAN-ÇAĞLAYAN-TERCAN-KONARLI

 

PEGASUS İLE  GİDİŞ:7 Mayıs Salı 06.35 S.Gökçen–Elazığ(Gidiş) 145 TL

PEGASUS İLE  DÖNÜŞ:11 Mayıs Pazar 22.25-Erzincan-S.Gökçen  120 TL

 

1.GÜN: 7 MAYIS SALI (ELAZIĞ HARPUT-PERTEK)

 

Sabah havaalanında bizi bekleyen rehberimizle buluşuyor  Harput’ta kahvaltımızı yaptıktan sonra  Harput gezimize başlıyoruz. Harput ‘ta  Mansur  Baba türbesi, Şefik Gül Kültür Evi, Ulu Camii, Harput Kalesi(Süt kale) Sara Hatun camii gezildikten sonra Elazığ’ı yüksekten seyredeceğimiz Balak Gazi parkında çay-kahve molası verdikten sonra aracımıza binip feribotla Pertek üzerinden Tunceli’ye yol alıyoruz. Güzergahımızda Rabat şelalesini gördükten sonra Tunceli’ye hareket ediyoruz. Otelimize yerleştikten sonra serbest zaman ve dinlenme. Akşam yemeğini Munzur nehri kenarında bir restaurantta alıyoruz.

KONAKLAMA: TUNCELİ GRAND ŞAROĞLU OTEL (4 Yıldız) Devamını oku...

 

KODOSK Çorum -Amasya - Tokat -Sivas Gezisi

KODOSK Çorum -Amasya - Tokat -Sivas Gezisi ( 20 - 23 Nisan )

Çok özel ve güzel bir etkinlik hazırladık.

 

Buluşma Yeri N-city otoparkı : saat 23.00

1.GÜN: 20 NİSAN CUMARTESİ ÇORUM

Sabah saatlerinde Çorum’a varıyoruz. Otelimizde odalar uygunsa yerleşip kahvaltımızı alıyoruz. Sabah kahvaltısından sonra Hititlerin anayurdu Hattuşa’ya gidiyoruz. Boğazkale, Yazılıkaya, Alacahöyük gezisinde; Eski Tapınak, Aslanlı Kapı, Sfenksli Kapı, Yer Kapı, Kral Kapı ve Büyük Saray gezilerini yaparak Şehir merkezine dönüyoruz. Saat kulesini görüp leblebi alışverişini yaptıktan sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

KONAKLAMA:ÇORUM (Dalgıçlar Otel 4 yıldız)

http://www.dalgiclarhotels.com/

Devamını oku...

 

KODOSK BANSKO KAYAK KAMPI -2019

 

Değerli Üyelerimiz ve KODOSK Dostları
17 yıldır doğa sporları ve kayak branşında çeşitli etkinlikler düzenleyen kulübümüzün 2019 faaliyet programında , her yıl olduğu gibi bu yılda iki değişik kayak merkezinde " KAYAK KAMPI " aktivitesi bulunmaktadır.
İlk kampımız 25-30 Ocak 2019 tarihlerinde 4 gece 5 gün konaklamalı olarak Bulgaristan Bansko kasabasında, STRAZHİTE OTELDE ( 4**** ) gerçekleştirilecektir
Çoğumuzun bildiği gibi, kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 65 km uzunluğa sahip, 2014 Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler bizleri bekliyor.
Bu yıl ilk defa günlüğü 39€ olan sınırsız skipass ücretlerini, 3 gün free olarak fiyatlarımıza eklettirdik. Ayrıca kendi aracı ile gelmek isteyenler için 40€ ulaşım ücretini fiyatlardan düştük.
Yılların vermiş olduğu tecrübemizle, bu kayak sezonununda keyifle geçmesini diliyoruz
Kocaeli Doğa Sporları Kulübü Yönetim Kurulu

Devamını oku...
 

KÜRE DAĞLARI GEZİSİ

KÜRE DAĞLARI GEZİSİ(10-12 Kasım )

3 gün 2 gece

(Azdavay-Çatak Kanyonu-Zümrütköy-Pınarbaşı-Valla Kanyonu-Ilgarini Mağarası-Mantar Mağarası-Horma Kanyonu-Ilıca Şelalesi)

Hareket  9 Kasım  Cuma gece  saat 24.00 te otogar dan hareket ediyoruz.

1.GÜN:10 KASIM CUMARTESİ  (ÇATAK KANYONU-AZDAVAY-ZÜMRÜTKÖY)

Sabah saatlerinde Pınarbaşında   otelimize yerleşip kahvaltımızı  alıyoruz. Kahvaltıdan sonra aracımız ile  Çatak kanyonuna hareket ediyoruz.

Azdavay yakınlarındaki Çatak Kanyonuna yakın bir noktadan sonra kısa bir yürüyüşle ulaşıyoruz. Kanyonu kuşbakışı seyredip fotoğraflıyoruz.

Dönüşte Azdavay ilçe merkezinde Aşıklar Köprüsünü görüyor, Azdavay ilçe merkezini gezdikten sonra Zümrütköy'e hareket ediyoruz.

Kastamonu Azdavay ilçesine bağlı Zümrütköy Türkiye'de Eko-turizm projesinin başlatıldığı ilk bölgelerden biri.Küre Dağları Milli Parkı ilanından sonra yıllarca ormancılıkla geçinen köylüleri yaşadıkları yerde geçimlerini sağlamak amacıyla oluşturulan projede pansiyonculuk ve ekoturizmin bir parçası olması sağlanmış. (www.zumrutkoyu.org) Devamını oku...

   

Sayfa 9 / 33

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 6 konuk çevrimiçi