• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Kodosk Deniz DoğaTrekking Muğla Köyceğiz Gezisi

 

Kodosk Deniz DoğaTrekking Muğla Köyceğiz Gezisi(2-6 haziran 2017)
Haziranda Türkiye'nin cennet köşelerinden bir yere gidiyoruz.

 

Devamını oku...
 

Çanakkale-Truva Gezisi

ÇANAKKALE-TRUVA GEZİSİ(11/12 Mart)
10 Mart Cuma gece hareket
iZMİT N-City 21..30 HAREKET

1.GÜN:ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLER
Arkadaşlarımızı binecekelri duraklardan aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Tekirdağ-Çanakakle güzergahında sabah erken saatlerinde Eceeabat’a varıyoruz.Burda kahvaltımızı yaptıktan sonra profesyonel rehberimiz eşliğinde şehitliği geziyoruz. Kilitbahir, Seyit Onbaşı, Mecidiye Tabyası, Şehitler Abidesi, Anzak Mezarlığı, Kabatepe Müzesi, 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı gezilerinden sonra
Çanakkale’ye geçip otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.
KONAKLAMA:ÇANAKKALE( http://www.irisotel.com/ )

Devamını oku...
 

BOROVETS KAYAK KAMPI TAMAMLANDI.

 

Sevgili Üyelerimiz ve Kodosk dostları;
İnanılmaz keyifli ve dolu dolu yaşadığımız bir etkinliği 190 kişinin katılımıyla sorunsuz olarak bitirdik. Gezi boyunca grup bilinci içerisinde hareket eden, tüm KODOSK ailesine binlerce teşekkürler.
Bulgaristan'ın Borovets kayak merkezinin pistlere en yakın ve en güzel oteli olan Rila otel de konakladık.Muhteşem pistlerin de 4 gün boyunca kayak yapma imkanımız oldu.Ayrıca ilk kez kayak yapacak katılımcılar kurs alarak,2650 metre de bulunan Markudjık acemi pistin de kayak yapma fırsatı buldular.28 Ocak cumartesi günü isteyen katılımcılar için Sofya turu düzenlendi.29 Ocak pazar sabahı saat 9.30 da sabah kahvaltısının ardın dan yola çıktık.Akşam saat 21.30 gibi sağ salim olarak Kocaeli'ne geldik.
2001 yılından bu yana doğa sporları ve kayak branşın da çeşitli etkinlikler düzenleyen kulübümüzün faaliyet programın da 2017 yılının ilk etkinliği olan '' Brovets kayak kampının ardından'' 2.Kayak kampını bu kez, Kuzey Alplerinin en büyük kayak tesislerin den biri olan UCPA Flaine Lindars'da 4-9 mart 2017 tarihleri arasın da yapılması planlanmıştır.
KODOSK etkinliklerin de görüşmek üzere.

 

 

 

 

 

 


 

KODOSK Bodrum Dalış ve Gezisi

Değerli Üyelerimiz

Aktivitelerimiz ve etkinliklerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Öncelikle sizlere ve KODOSK dostlarına etkinliklerimize yüksek katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Uzun zamandır süregelen dalış kampı ile ilgili taleplerinizi değerlendirdik ve bu yıl ki dalış kampımızı doğası ve güzelliği ile ünlü, ülkemizin en güzel beldelerinden birisi olan Bodrum'da yapmaya karar verdik.

Devamını oku...
   

Sayfa 10 / 26

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 19 konuk çevrimiçi