• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

KODOSK 2016 SÖMESTR BOROVETS KAYAK KAMPI (TAMAMLANDI)

Borovets Kayak Kampı için Vize ihtiyacı olan katılımcıların dikkatine:

Vize için gerekli evraklar ve ödemeler en geç 20 Aralık 2015 tarihine kadar klüp yönetimine ya da Reyhan Hanıma ulaştırılmalıdır.

Vize işlemleri Leggo Tur tarafından takip edilecektir. Vize ile ilgili bilgi için Sedat Bey Tel:05304171926

BULGAR VİZESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR: 100 Euro

Devamını oku...
 

PERA-BEYOĞLU GEZİSİ (21 Kasım Cumartesi)

Sevgili KODOSK Üyeleri ve KODOSK Dostları,

 

Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi bölümü öğretim görevlisi Doç. Nuri Seçgin hocamızın rehberliğinde Pera ve Beyoğlu'nda tarihi ve unutulmaz bir gezi ve akşam Kumkapı'da yemek... Cumartesi sabah 06:30 da N-CİTY otaparkından hareket ediyoruz.

 

Devamını oku...
 

Avrasya Maratonu Halk Yürüyüşü

37. AVRASYA MARATONU HALK YÜRÜYÜŞÜ

Sevgili Dostlar Avrasya Maratonu'nun Halk Yürüyüşü etabına bu yıl da katılacağız. 15 Kasım Pazar sabahı N CİTY otoparkında buluşup saat 07:30'da otobüsümüzle hareket ediyoruz.Yolculuk sırasında herkese göğüs numaralarını dağıtıyoruz.Varış noktamız olan Altunizade den saat 09:30'da Boğaziçi istikametine doğru hareket ediyoruz yaklaşık 10 km'lik bir yürüyüşün ardından Dolmabahçe'de yürüyüşümüzü bitiriyoruz. Belirttiğimiz noktada otobüsümüzle buluşup İzmit 'e geri dönüyoruz .

 

Devamını oku...
 

Amatör Telsizcilik Belgesi Eğitim

Sevgili Doğa Dostları

Bilindiği üzere Kocaelin'deki Amatör Telsizcilik Sınavı yapılacaktır.Bu konu ile ilgili eğitim kulüp binamızda katılım durumuna göre eğitim düzenlenecektir eğitim gün ve saatinde olabilecek değişiklikler eğitime katılacaklara sms ile bildirilecektir. kayıt için etkinlik kayıt sistemine başvurabilirsiniz. Devamını oku...

   

Sayfa 10 / 22

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 20 konuk çevrimiçi