• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

KODOSK 17. Kuruluş Yıl Dönümü yemeği

Sevgili Dostlar,

Geleneksel hale gelen 17. Kuruluş Yıl Dönümü yemeğimizi bu yıl boğazda ve harika bir " YAT "ta kutlayacağız.

15 Aralık cumartesi günü öğleyin 14.30 te N-CİTY  de buluşup İstanbul 'a doğru yola çıkacağız. Üsküdar İskelesinden yatımıza bineceğiz. Küçük bir İstanbul Boğaz Turu  sonrası yemeğimiz başlayacak.  Devamını oku...

 

TORKUL GÖLÜ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VE GEZİSİ

Mehaba Dostlar ,
Yine muhteşem bir etkinlikte beraber olacağız.
7 TEMMUZ cumartesi günü sabah saat 08 de N-CİTY otoparkından Düzce'ye doğru hareket ediyoruz.Yolumuz uzun ama gitiiğimize değecek güzellikler bizi bekliyor .Yaklaşık 2 -2,5 saat süren yolculuğumuzdan sonra Torkul Gölünün etrafında aracımızdan iniyoruz.Biraz akciğerlerimizi temiz hava ile doldurup bacaklarımızı açtıktan sonra orman içine dalıyoruz . Yaklaşık 1300 metreden başlayan yürüyüşümüz tatlı bir eğim ile 1530 metrelere kadar çıkacak .Bu yükseklite yaklaşık 45 dk lık öğle yemeği ve dinlenme molası sonrası orman içinden geçerek Göl  etrafında bizi bekleyen aracımızın yanına geliyoruz. Devamını oku...

 

KODOSK Gece Yürüyüşü

Merhaba Dostlar,

Bu ay bildiğimiz bir rotayı gece yürüyelim dedik.Gece yürüyüşleri  heyecanlı ve farklı bir keyfi oluyor.

9 Haziran cumartesi saat 17.30 da N-City den aracımız hareket edecek.Saat 24:00 civarında parkuru tamamlaımış olup dönüşe geçeceğiz.

Gün batımını Altınoluk yaylasın da yakalayacağız ve dinleneceğiz .Sonra tekrar yollara düşüp Sultaniye köyün de bitireceğiz.

 

Devamını oku...
 

KODOSK’da Selvi Çınar yeniden başkan seçildi

 

Kulübün, Çukurbağ Mahallesi'ndeki binasında gerçekleştirilen 9. olağan genel kurulu saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Sinan Şahin’in divan başkanlığını yaptığı genel kurul, faaliyet ve mali raporlar ile denetleme kurulu raporlarının sunumuyla devam etti.

Çınar’ın yeniden başkanlığa seçildiği genel kurulda, Hülya Soykal, Berna Ayakta Şerifi, Meltem Bircan, İbrahim Kuşkonmaz, Mustafa Kara, Gül Sunay Afşar Işık, Tahir Turan Eroğlu ve Sinan Şahin yönetim kurulu üyeleri olarak belirlendi.

Denetim kuruluna ise Volkan Severcan, Reyhan Nergis Arıcı ile Hakan Tanta seçildi.

   

Sayfa 10 / 33

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 7 konuk çevrimiçi