• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

KOSOSK 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Başkandan !!

KODOSK 9.Olağan Genel Kurulu Toplantısını 30 mayıs 2018 tariihinde binamızda üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirdik.
Geçtiğimiz dönemde bir çok etkinlik çalışmalar yaptık. Üyelerimizin dostlarımızın desteği ile hemen her etkinliğimiz unutulmaz anılar ile doldu. Etkinliklerimizi destekleyen üyelerimize ve siz değerli dostlarımıza çok teşekkür ederiz.
Devamını oku...

 

Kodosk "Yürü Babam Yürü " Macera Yürüyüşü 2.Etap

 

 

Sevgili Dostlar,

20 Mayıs pazar sabahı saat 8.30 da yola çıkıyoruz.Senaiye Köyüne varmadan aracımız bizi indiriyor ve yürüyüşüümüz başlıyor.Yaklaşık 19 km yürüdükten sonra Tacirler Şelalesinin oradan otobüsümüz bizi alıyor ve dönüş yoluna geçiyoruz.

Bu Gezimizle sevgili abimiz Hüseyin KAYA 'nın "Yürü Babam Yürü" etkinliğinin (Değirmendereden başlayıp Adana bitireceği Yaklaşık 1755 km Toros Dağları Macerasına ortak olacağız.Yaklaşık 100 etap tan oluşan ve 100 yürüyüş günü olarak planlanan yürüyüşün  2.etabını yürüyeceğiz.İsteyan kişiler istedikleri etapta ve süre kadar Hüseyin Kaya 'ya haber vererek yürüyüşe  katılınabilecek,eşlik edilebilieceklerdir.

Devamını oku...
 

KODOSK 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı

Kodosk 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı

Derneğimizin 9.cu genel kurulu toplantısı 21 Mayıs 2018 Pazartesi günü saat 18:00’da klüp binasında yapılacaktır. Çoğunluk olmazsa aynı saat, yer ve gündemle 30 Mayıs 2018 Çarşamba günü çoğunluksuz olarak aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek için yapılacaktır.

Devamını oku...

 

Kodosk Teksen Köyü-Ağva Kilimli Koyu Fotoğraf Gezisi

Hocamız Mustafa Türk ile, içinde Temel Fotoğraf bilgilendirmelerini de içeren workshoplarımızla bir gezide daha birlikteyiz..
Gezi boyunca hocamızın kontrolünde çok keyif alarak çekeceğiniz karelerle belki de güzel bir başlangıç yapacaksınız fotografa..

Devamını oku...
   

Sayfa 10 / 32

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 11 konuk çevrimiçi