• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

KODOSK SARISU SU SPORLARI KAMPI

Sevgili üyelerimiz,

18 Haziran 2022 tarihinde İzmit Belediyesi'nin Kandıra Sarısu'da bulunan Gençlik Kampında 1 gece 2  gün yarım pansiyon konaklamalı su sporları kampımızı  gerçekleştireceğiz. Katılmak istiyenlerin en geç 14 haziran tarihine kadar etkinlik kayıt sistemine kayıtlarını yapıp  ödemelerini tamamlamaları rica olunur.

Devamını oku...
 

BİZ BİZE FASIL

Sevgili Dostlar,

Uzun bir aradan sonra 28 Mayıs 2022 Cumartesi akşam istanbul Ataşehirde Biz Bize Fasılda bir yemek organize ettik. özleştik, hepinizi bekliyoruz mutlaka. Etkinlik kayıt sistemine kayıt yapıp 10 Mayısa kadar ödeme yapabilirsiniz.

Devamını oku...
 

KODOSK ÇINARLI DERE YÜRÜYÜŞÜ

27.03.2022 Pazar günü saat 10.00 da  Çınarlıdere yürüyüş etkinliğimiz olacak.

Orman yolları ve orman içi patika yollardan geçeceğiz , biraz çıkış ve daha çok yatay hattan oluşan keyifli bir parkur. Kendi araçlarımız ile Buz Pateni otoparkında. buluşup saat 10.00 da hareket ediyoruz. Yaklaşık 12 km yürüyüşümüzde yanınıza su  yağmurluk, atıştırmalık vs alın. Doğada dostlarla olmanın huzurunu hep birlikte yaşayalım .

 

KODOSK SU SPORLARI KAMPI 2022 WİND CLUB- HİSARÖNÜ

Sevgili dostlar bu yaz geleneksel su sporları kampımızı doğa sporları konseptiyle konaklamalı olarak hizmet veren WİND CLUB su sporları okulunda Marmaris Hisarönü’nde gerçekleştiriyoruz.

Devamını oku...
   

Sayfa 2 / 33

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 2 konuk çevrimiçi