• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

PERA-BEYOĞLU GEZİSİ (21 Kasım Cumartesi)

Sevgili KODOSK Üyeleri ve KODOSK Dostları,

 

Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi bölümü öğretim görevlisi Doç. Nuri Seçgin hocamızın rehberliğinde Pera ve Beyoğlu'nda tarihi ve unutulmaz bir gezi ve akşam Kumkapı'da yemek... Cumartesi sabah 06:30 da N-CİTY otaparkından hareket ediyoruz.

 

Devamını oku...
 

Avrasya Maratonu Halk Yürüyüşü

37. AVRASYA MARATONU HALK YÜRÜYÜŞÜ

Sevgili Dostlar Avrasya Maratonu'nun Halk Yürüyüşü etabına bu yıl da katılacağız. 15 Kasım Pazar sabahı N CİTY otoparkında buluşup saat 07:30'da otobüsümüzle hareket ediyoruz.Yolculuk sırasında herkese göğüs numaralarını dağıtıyoruz.Varış noktamız olan Altunizade den saat 09:30'da Boğaziçi istikametine doğru hareket ediyoruz yaklaşık 10 km'lik bir yürüyüşün ardından Dolmabahçe'de yürüyüşümüzü bitiriyoruz. Belirttiğimiz noktada otobüsümüzle buluşup İzmit 'e geri dönüyoruz .

 

Devamını oku...
 

Amatör Telsizcilik Belgesi Eğitim

Sevgili Doğa Dostları

Bilindiği üzere Kocaelin'deki Amatör Telsizcilik Sınavı yapılacaktır.Bu konu ile ilgili eğitim kulüp binamızda katılım durumuna göre eğitim düzenlenecektir eğitim gün ve saatinde olabilecek değişiklikler eğitime katılacaklara sms ile bildirilecektir. kayıt için etkinlik kayıt sistemine başvurabilirsiniz. Devamını oku...

 

THASSOS GEZİSİ (TAMAMLANDI)

17-20 Eylül  2015 Yunanistan Thassos Adası Turu

Değerli Üyelerimiz 17-20 Eylül 2015 tarihleri arasında Yunanistanın Thassos adasında gerçekleştireceğimiz 2 gece 3 günlük gezimizde sizleri de aramızda görmekten mutlu olacağız. Thassos adasının en güzel otellerinden birisi olan 5*  İlio Mare otelde gerçekleştireceğimiz gezimizde kontenjanımız 40 kişi ile sınırlı olup, ödemelerin tamamının 25 Ağustos 2015 tarihine kadar nakit olarak yapılması gerekmektedir. Kayıtlarınızı ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİ’nden yapabilirsiniz. Kayıtlarda üye önceliği gözetilecektir.

Devamını oku...
   

Sayfa 12 / 24

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 71 konuk çevrimiçi