• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Avrasya Maratonu Halk Yürüyüşü

37. AVRASYA MARATONU HALK YÜRÜYÜŞÜ

Sevgili Dostlar Avrasya Maratonu'nun Halk Yürüyüşü etabına bu yıl da katılacağız. 15 Kasım Pazar sabahı N CİTY otoparkında buluşup saat 07:30'da otobüsümüzle hareket ediyoruz.Yolculuk sırasında herkese göğüs numaralarını dağıtıyoruz.Varış noktamız olan Altunizade den saat 09:30'da Boğaziçi istikametine doğru hareket ediyoruz yaklaşık 10 km'lik bir yürüyüşün ardından Dolmabahçe'de yürüyüşümüzü bitiriyoruz. Belirttiğimiz noktada otobüsümüzle buluşup İzmit 'e geri dönüyoruz .

 

Devamını oku...
 

Amatör Telsizcilik Belgesi Eğitim

Sevgili Doğa Dostları

Bilindiği üzere Kocaelin'deki Amatör Telsizcilik Sınavı yapılacaktır.Bu konu ile ilgili eğitim kulüp binamızda katılım durumuna göre eğitim düzenlenecektir eğitim gün ve saatinde olabilecek değişiklikler eğitime katılacaklara sms ile bildirilecektir. kayıt için etkinlik kayıt sistemine başvurabilirsiniz. Devamını oku...

 

THASSOS GEZİSİ (TAMAMLANDI)

17-20 Eylül  2015 Yunanistan Thassos Adası Turu

Değerli Üyelerimiz 17-20 Eylül 2015 tarihleri arasında Yunanistanın Thassos adasında gerçekleştireceğimiz 2 gece 3 günlük gezimizde sizleri de aramızda görmekten mutlu olacağız. Thassos adasının en güzel otellerinden birisi olan 5*  İlio Mare otelde gerçekleştireceğimiz gezimizde kontenjanımız 40 kişi ile sınırlı olup, ödemelerin tamamının 25 Ağustos 2015 tarihine kadar nakit olarak yapılması gerekmektedir. Kayıtlarınızı ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİ’nden yapabilirsiniz. Kayıtlarda üye önceliği gözetilecektir.

Devamını oku...
 

ÇADIR KAMPI- SARISU (ÜCRETSİZ)

Sevgili dostlar,

Bu yıl çadır kampımızı Kandıra Sarısu'da planladık. 15 Ağustos pazar 12.00 da Real otoparkında buluşup hep birlikte Sarısu'ya kendi araçlarımızla hareket ediyoruz. 1-1,5 saat süren yolculuğumuz ardında vardığımız kamp bölgesine yerleştikten sonra akşama kadar serbest zaman bu sürede isteyen denize girebilir ya da doğa gezisi yapabilir. Akşam yanımızda getirdiklerimizi kendi mangallarımızda pişirip yemekten sonra akşam kamp ateşimizi yakıp deniz sesi eşliğinde yıldızları izliyoruz. Dileyenlerle yine gece yürüyüşü de yapabiliriz. Pazar sabah da kahvaltının ardından deniz molası ve İzmit'e dönüş... Tüm dostlarımızı bekliyoruz...

Yanınıza almanız gerekli malzemeler: Kamp malzemeleri ( çadır, mat, uyku tulumu, fener, yer örtüsü), battaniye, mangal, mangal kömürü, yiyecek, su, içecekler, sinek kovucu losyon, gece soğuk olma ihtimaline karşı uzun kollu giyecek, mayo, deniz ayakkabısı, güneş kremi, havlu, şapka, deniz gözlüğü, en son yapacağımız temizlik için büyük çöp torbası.

Katılım için ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE kayıt yapmayı unutmayın lütfen.

İletişim Selvi Çınar: 05326643457

Tarih: 15- 16 Ağustos Cumartesi- Pazar

Buluşma: 15 Ağustos 12.00 Real Otoparkı

Kamp Alanı: Sarısu- Kandıra

   

Sayfa 12 / 23

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 47 konuk çevrimiçi