• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

ÇADIR KAMPI- SARISU (ÜCRETSİZ)

Sevgili dostlar,

Bu yıl çadır kampımızı Kandıra Sarısu'da planladık. 15 Ağustos pazar 12.00 da Real otoparkında buluşup hep birlikte Sarısu'ya kendi araçlarımızla hareket ediyoruz. 1-1,5 saat süren yolculuğumuz ardında vardığımız kamp bölgesine yerleştikten sonra akşama kadar serbest zaman bu sürede isteyen denize girebilir ya da doğa gezisi yapabilir. Akşam yanımızda getirdiklerimizi kendi mangallarımızda pişirip yemekten sonra akşam kamp ateşimizi yakıp deniz sesi eşliğinde yıldızları izliyoruz. Dileyenlerle yine gece yürüyüşü de yapabiliriz. Pazar sabah da kahvaltının ardından deniz molası ve İzmit'e dönüş... Tüm dostlarımızı bekliyoruz...

Yanınıza almanız gerekli malzemeler: Kamp malzemeleri ( çadır, mat, uyku tulumu, fener, yer örtüsü), battaniye, mangal, mangal kömürü, yiyecek, su, içecekler, sinek kovucu losyon, gece soğuk olma ihtimaline karşı uzun kollu giyecek, mayo, deniz ayakkabısı, güneş kremi, havlu, şapka, deniz gözlüğü, en son yapacağımız temizlik için büyük çöp torbası.

Katılım için ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE kayıt yapmayı unutmayın lütfen.

İletişim Selvi Çınar: 05326643457

Tarih: 15- 16 Ağustos Cumartesi- Pazar

Buluşma: 15 Ağustos 12.00 Real Otoparkı

Kamp Alanı: Sarısu- Kandıra

 

DOLUNAY YÜRÜYÜŞÜ, KUNGUL DAĞI

Sevgili KODOSK Ailesi ve dostları,

Dolunayı kaçırmayalım dedik ve acil olarak bu gece (1 Ağustos Cumartesi) dolunayda yürüyüş planladık. ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE kayıt yapabilir ya da buluşma noktasına gelerek bize katılabilirsiniz....

BULUŞMA: 1 Ağustos Cumartesi saat 19.00 Outlet otoparkı

YÜRÜYÜŞ PARKURU: KUNGUL DAĞI

 
 

NÜZHETİYE ŞELALESİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

 

 

Sevgili Dostlar

2 Ağustos Pazar Sabah buluştuktan sonra Gölcük ilçesi sınırları içerisindeki Nüzhetiye Köyü'ne gidiyoruz. Kahvaltı öncesi yoga yapmak isteyenlerle kuş ve şelale sesi eşliğinde yoga yapacağız. Nüzhetiye Şelale Alabalık tesislerinde kahvaltımızı yaptıktan sonra Şelaleye yürüyüşümüz başlayacak. Derenin içinden sağlı sollu geçişler yaparak bazende ufak taşlara basarak buz gibi akan ve ufak bir göleti bulunan Şelaleye varacağız. (Yanınızda mayo ve havlu getirmenizi öneririz). Dere kenarı yürüyüşü için mutlaka altı kaymayan iyi bir yürüyüş ayakkabısı gereklidir.Yürüyüş yaklaşık 2 saat sürecektir. Yürüyüşe katılmak istemeyenler dinlenerek vakit geçirebilir. Civarda kısa yürüyüşler yapabilir.
Etkinliğe katılmak isteyen arkadaşlarımızın en geç 31 Temmuz Cuma akşamına kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE kayıt olmaları gerekmektedir.

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Devamını oku...

   

Sayfa 13 / 24

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 53 konuk çevrimiçi