• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

KODOSK YEDİGÖLLER GEZİSİ

Merhaba Arkadaşlar,
19 Ekim Pazar günü doğa harikası Yedigöller'e gidiyoruz.

Devamını oku...
 

KODOSK ile Yunanistan’ın Maldivi Halkidiki Turu

VİZE İHTİYACI OLANLARIN 0212 225 70 10 NOLU TELEFONDAN HOLA TRAVEL YETKİLİSİ ÖZGEM HANIM'LA ACİLEN İRTİBATA GEÇMELERİ GEREKMEKTEDİR

Değerli Üyelerimiz ve KODOSK dostları. Birlikte keyif aldığımız organizasyonları, güvenilir tur firmalarıyla birlikte, uygun fiyatlarla düzenlemeye devam ediyoruz. Sadece 40 kişilik kontenjanımız olan bu gezimize katılım için son gün 25 Ağustos 2014. Katılım için sitemizden ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNİ kullanabilir veya yönetim kurulu üyelerimize bilgi verebilirsiniz. Katılmak isteyenlerin ücretin tamamını 30 Ağustos tarihine kadar ödemeleri gerekmektedir.

Devamını oku...
 

ÇADIR KAMPINA GİDİYORUZ

Bu seneki Çadır Kampımızı Kandıra'nın Seyrek Beldesinde gerçekleştiriyoruz.Bilen bilir KODOSK'la çadır kampı bambaşkadır.Kayıt için lütfen 21 Ağustos akşamına kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİMİZE kayıt olunuz.

 

Devamını oku...
 

JEEP SAFARİ

‎17 Ağustos Pazar günü Sabah 10:00 ile 17:00 arası Samanlı dağlarının en güzel yaylalarına Böğürtlen  Safarisine gidiyoruz. 8 kişilik Jeeplerle yapacağımız safari için kontenjan 40 kişi ile sınırlıdır.Kayıt için lüffen 15 Ağustos akşamına kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİMİZE kayıt olunuz.

Devamını oku...
   

Sayfa 15 / 20

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 49 konuk çevrimiçi