• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

 

NÜZHETİYE ŞELALESİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

 

 

Sevgili Dostlar

2 Ağustos Pazar Sabah buluştuktan sonra Gölcük ilçesi sınırları içerisindeki Nüzhetiye Köyü'ne gidiyoruz. Kahvaltı öncesi yoga yapmak isteyenlerle kuş ve şelale sesi eşliğinde yoga yapacağız. Nüzhetiye Şelale Alabalık tesislerinde kahvaltımızı yaptıktan sonra Şelaleye yürüyüşümüz başlayacak. Derenin içinden sağlı sollu geçişler yaparak bazende ufak taşlara basarak buz gibi akan ve ufak bir göleti bulunan Şelaleye varacağız. (Yanınızda mayo ve havlu getirmenizi öneririz). Dere kenarı yürüyüşü için mutlaka altı kaymayan iyi bir yürüyüş ayakkabısı gereklidir.Yürüyüş yaklaşık 2 saat sürecektir. Yürüyüşe katılmak istemeyenler dinlenerek vakit geçirebilir. Civarda kısa yürüyüşler yapabilir.
Etkinliğe katılmak isteyen arkadaşlarımızın en geç 31 Temmuz Cuma akşamına kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE kayıt olmaları gerekmektedir.

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Devamını oku...

 

GELENEKSEL KODOSK İFTAR YEMEĞİ

Sevgili Üyelerimiz ve yakınları;

3 Temmuz 2015 Cuma akşamı, KYÖD Sosyal Tesislerinin eşsiz manzaralı terasında , düzenleyeceğimiz iftar yemeğinde sizler ve ailelerinizle birlikte olmaktan mutlu olacağız.Rezervasyon için etkinlik kayıt sistemine kayıt yaptırabilirisiniz.

Kocaeli Doğa Sporları Kulübü

Devamını oku...
 

KONAKLAMALI İĞNEADA GEZİSİ

Sevgili  doğa dostları 13-14 Haziran  tarihlerinde sizler için çok güzel bir gezi düzenledik.Bu güzel gezide sizleride aramızda görmek isteriz.Kayıdınızı etkinlik kayıt sistemimizden yapabilirsiniz.

Devamını oku...
   

Sayfa 15 / 25

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 54 konuk çevrimiçi