• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

KODOSK SÖMESTR BANSKO KAYAK KAMPI

Değerli Üyelerimiz ve Doğa dostları

2001 yılından bu yana doğa sporları ve kayak branşında çeşitli etkinlikler düzenleyen kulübümüzün faaliyet programında , her yıl olduğu gibi bu yılda yurt dışı kayak kampı aktivitesi bulunmaktadır. Üyelerimizden gelen talepler üzerine , Kulübümüzün almış olduğu karar gereği, bu yıl gerçekleştireceğimiz Yurt dışı kayak kampımız , SÖMESTR döneminde, 02 -  07 Şubat 2015 tarihlerinde 4 gece 5 gün konaklamalı olarak Bulgaristan'ın Bansko kasabasında, Perun Otelde ( 4**** ) gerçekleştirilecektir. Yunanistan üzerinden gerçekleşecek kampımızın son gününe KAVALA turu eklenmiştir. Kontenjanımız 120 kişi ile sınırlı ve erken rezervasyon fiyatları 20 Kasım tarihine kadar geçerlidir.

Organizasyonumuzun sağlıklı gerçekleşmesi  açısından, kampa katılmak isteyenlerin, 20 Kasım 2014 tarihine kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİ’ne rezervasyonlarını yaptırmaları ve KİŞİ BAŞI 100 € kapora ücretini organizasyon komitesine NAKİT olarak ulaştırılmaları gerekmektedir. Diğer ücretler ve vize alacakların belgeleri ile birlikte 20 aralık 2014 tarihine kadar tamamlanması gerekmektedir. Herhangi bir sebeple iptal durumunda iade yapılmayacaktır.

Kocaeli Doğa Sporları Kulübü Yönetim Kurulu

Devamını oku...
 

KODOSK KINALIKAR-CUMALIKIZIK-MUDANYA-TRİLYE GEZİSİ

Sevgili Doğa severler,
9 Kasım pazar saat 6:30 da Real otaparkından aracımız ile hareket ederek Kınalıkar, Cumalıkızık, Mudanya, Trilye gezisine gidiyoruz.

Devamını oku...
 

KARANLIKTA DİYALOG

Karanlıkta Diyalog Sergisi ve Forum İstanbul Etkinliği: 29 Ekim 2014

Devamını oku...
 

KODOSK YEDİGÖLLER GEZİSİ

Merhaba Arkadaşlar,
19 Ekim Pazar günü doğa harikası Yedigöller'e gidiyoruz.

Devamını oku...
   

Sayfa 16 / 22

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 74 konuk çevrimiçi