• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Beşkayalar Tabiat Parkı Doğa Yürüyüşü

Sevgili Doğa Severler

Doğa yürüyüşü sezonunu açıyoruz.12 Nisan Pazar günü Marmara bölgesinin en güzel bölgelerinden birisi olan Beşkayalar tabiat parkı içerisinde bulunan soğukpınar kanyonunun yürüyüş rotasında günübirlik doğa yürüyüşü düzenliyoruz. Aktivitemize katılmak isteyenlerin 11 Nisan Cumartesi saat 12:00 'a kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Devamını oku...
 

KODOSK YELKEN VE YATÇILIK EĞİTİMİ

Değerli Üyelerimiz

Kulübümüz bünyesinde Yelken ve Yatçılıkla ilgilenen dostlarımız için özel bir eğitim programı hazırladık. 7 kişilik 4 takımın, 9 kişilik 2 takımın katılabileceği ve bir hafta sonunda yoğun bir programla tamamlanacak eğitim programımız toplamda 46 kişi ile sınırlı.Katılmak isteyenlerin ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE kayıt yaptırmaları rica olunur.

Devamını oku...
 

KODOSK 2015 UCPA SU SPORLARI KAMPI

Değerli Üyelerimiz

Yıllardır geleneksel hale gelen ve sizlerin yoğun katılım gösterdiği “13. Su Sporları Yaz Kampı “ Bu yıl tekrar Marmaris Hisarönü’nde bulunan UCPA’da gerçekleştirilecektir. 7-12 Temmuz 2015 Tarihlerinde 5 gece 6 gün olarak gerçekleştireceğimiz kampımızda kontenjanımız 90 kişiyle sınırlıdır. Katılmak isteyenlerin en geç 10 Haziran tarihine kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİ ne kayıt olmaları ve kişi başı 100 TL kaporayı yönetim kurulu üyelerine ödemeleri gerekmektedir. Geri kalan ücret ise 16 haziran tarihine kadar KODOSK yönetim kurulu üyerine teslim edilecektir. Saygılarımızla

NOT: KAMP ÖNCESİ 2 GECE 3 GÜNLÜK RODOS GEZİSİ  PLANLANMAKTADIR. SİZLERE BİLGİ VERİLECEKTİR

Devamını oku...
 

KARTALKAYA KAMPI

Her sene düzenlediğimiz yurt içi kayak kampımızı bu sene Kartalkayada Doruk Kaya Otelde yapıyoruz.Kayıt süremiz maalesef çok kısıtlı.Gelmek isteyenler Etkinlik Kayıt Sistemine en geç 10 mart 2015 tarihine kadar kayıt yaptırmalıdır.

Devamını oku...
   

Sayfa 17 / 25

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 56 konuk çevrimiçi