• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Varna Altınkum & Bourgas & Nesebar Turu

Değerli Üyelerimiz

 

28-29 Mart 2015 tarihlerinde Varna – Burgaz ve Nesebar’a yapacağımız 1 gece 2 günlük gezimizde sizleride aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Ön kayıt yaptırmak isteyenlerin 1 Mart tarihine kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE ÖN KAYIT YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR. KONTENJAN 40 KİŞİ İLE SINIRLIDIR

Devamını oku...
 

BANSKO KAYAK KAMPI OTOBÜS LİSTESİ

DEĞERLİ KATILIMCILAR
2 ŞUBAT PAZARTESİ , SAAT 19:30 İZMİT REAL OTOPARKINDA BULUNAN İŞBANKASI ARKASINDAN HAREKET EDİLECEKTİR.TEKİRDAĞ – İPSALA KARAYOLU TAKİP EDİLEREK İPSALA SINIR KAPISINA VARIŞ SONRASI, PASAPORT VE GÜMRÜK İŞLEMLERİNİ TAKİBEN  YUNANİSTAN DEDEAĞAÇ – KAVALA KARAYOLU TAKİP EDİLEREK BULGARİSTAN BANSKO’YA VARIŞ GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. ODALARA GİRİŞ NORMAL KOŞULLARDA SAAT 14:00. MÜSAİT OLAN ODALARA MİSAFİRLERİMİZ YERLEŞTİRİLECEKTİR.
ÖNEMLİ : Hareket sonrası, Yol güzergahı boyunca otobandan çıkılmayacak ve sadece Anadolu yakası Kavacık, Avrupa yakası tt Arena karşısı yanyol ve Mahmutbey gişelerinden yolcu alınacaktır. Belirlenen konaklama alanları dışında durulmayacaktır. Aynı şekilde dönüşte , aynı noktalarda indirme yapılacaktır.
OTOBÜSLERİMİZ TELEVİZYONLUDUR, KENDİNİZE AİT KULAKLIKLARINIZI GETİRMEYİ UNUTMAYINIZ.
OTOBÜS LİSTELERİ İÇİN DEVAMINI OKUYUNUZ

Devamını oku...
 

Uçakla Güneydoğu Gezisi

Sevgili doğa sever dostlarımız sizler için çok güzel bir Güneydoğu Anadolu Kültür Turu düzenledik 28 nisan- 2 mayıs  2015 tarihlerinde düzenleyeceğimiz gezimize katılmak için etkinlik kayıt sistemimize kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

 

Devamını oku...
 

KODOSK 13. YAŞINI KUTLUYOR

Değerli üyelerimiz ve Doğa severler

 

Sizleri 2001 yılında kurulan kulübümüzün 13. yıl coşkusunu birlikte yaşamaya davet ediyoruz. 26 Aralık Cuma Akşamı Moda Spor Kulübü Tesislerinde düzenleyeceğimiz gecemizde Meydan Faslı ardından T.S.M. Çağdaş, Grek ve Güncel Pop müzikte Alex sahne alacak.Yemeğe katılmak isteyenlerin en kısa zamanda ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE kayıt yaptırmaları veya Yönetim Kuruluna kişi sayısı bildirmeleri gerekmektedir. Gecede sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

KODOSK Yönetim Kurulu

Devamını oku...
   

Sayfa 18 / 25

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 40 konuk çevrimiçi