• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

KODOSK AKDENİZ GEMİ TURU

Değerli Üyelerimiz ve KODOSK Dostları

2015 aktivite planımıza siz değerli üyelerimizin talebi üzerine 15-21 Mayıs 2015 tarihleri arasında düzenlenecek, 1 gece Roma, 4 gece MSC DIVINA gemisinde , 1 gece de Barselona da konaklamalı  , 6 gece 7 gün sürecek rüya gibi bir “Akdeniz Gemi Turu Programı” ekledik. KODOSK grubuna özel yapılan bu keyifli Promosyon turunda sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız. Tur özel fiyat ve sınırlı sayıda kontenjanımız ( 70 Kişi ) olduğundan en geç 23 KASIM 2014 Pazartesi günü tur ücretinin %25 ini ödeyerek  ÖN KAYIT yartırmanız gerekmektedir. ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİMİZDEN oda kategorisine göre kayıtlarınızı yaptırabilirsiniz. Pazartesi günü TUR firması sizleri arayarak ücretleri tahsil edecektir. Saygılarımızla

NOT: KONTENJAN SAYISININ ÜZERİNDE KAYIT DURUMUNDA ÜYE ÖNCELİĞİ BULUNMAKTADIR.

 

Devamını oku...
 

KODOSK SÖMESTR BANSKO KAYAK KAMPI

Değerli Üyelerimiz ve Doğa dostları

2001 yılından bu yana doğa sporları ve kayak branşında çeşitli etkinlikler düzenleyen kulübümüzün faaliyet programında , her yıl olduğu gibi bu yılda yurt dışı kayak kampı aktivitesi bulunmaktadır. Üyelerimizden gelen talepler üzerine , Kulübümüzün almış olduğu karar gereği, bu yıl gerçekleştireceğimiz Yurt dışı kayak kampımız , SÖMESTR döneminde, 02 -  07 Şubat 2015 tarihlerinde 4 gece 5 gün konaklamalı olarak Bulgaristan'ın Bansko kasabasında, Perun Otelde ( 4**** ) gerçekleştirilecektir. Yunanistan üzerinden gerçekleşecek kampımızın son gününe KAVALA turu eklenmiştir. Kontenjanımız 120 kişi ile sınırlı ve erken rezervasyon fiyatları 20 Kasım tarihine kadar geçerlidir.

Organizasyonumuzun sağlıklı gerçekleşmesi  açısından, kampa katılmak isteyenlerin, 20 Kasım 2014 tarihine kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİ’ne rezervasyonlarını yaptırmaları ve KİŞİ BAŞI 100 € kapora ücretini organizasyon komitesine NAKİT olarak ulaştırılmaları gerekmektedir. Diğer ücretler ve vize alacakların belgeleri ile birlikte 20 aralık 2014 tarihine kadar tamamlanması gerekmektedir. Herhangi bir sebeple iptal durumunda iade yapılmayacaktır.

Kocaeli Doğa Sporları Kulübü Yönetim Kurulu

Devamını oku...
 

KODOSK KINALIKAR-CUMALIKIZIK-MUDANYA-TRİLYE GEZİSİ

Sevgili Doğa severler,
9 Kasım pazar saat 6:30 da Real otaparkından aracımız ile hareket ederek Kınalıkar, Cumalıkızık, Mudanya, Trilye gezisine gidiyoruz.

Devamını oku...
 

KARANLIKTA DİYALOG

Karanlıkta Diyalog Sergisi ve Forum İstanbul Etkinliği: 29 Ekim 2014

Devamını oku...
   

Sayfa 19 / 25

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 52 konuk çevrimiçi