• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

KODOSK 2019-2020 DANS KURSLARI

Dans etmek insanı zihinsel ve bedensel olarak genç tutar aynı zamanda ruhunuzu iyileştirir. Kocaeli Doğa Sporları Kulübü (KODOSK ) ta sevdiğiniz bir dans türü mutlaka vardır.

Bu sezonda Zumba, Tango,  Latin Dansları ve Ege yöresi oyunları kurslarımız ile birlikte olacağız.  05050193841 nolu tel.dan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pazartesi 17.30 -18.30 Zumba

Pazartesi 18.40 - 19.40 Ege Yöresi

Pazartesi 19.45 - 20.45 Tango

Çarşamba 18.00-19 .00 Zumba

Çarşamba 19.00 -20 .00 Latin dansları

 

Kodosk Nüzhetiye - Eriklitepe Yaylası Yürüyüşü (13 Ekim Pazar)

Sevgili dostlar ,
Doğa her zaman çok güzeldir .Sonbaharın cazibesi farklıdır.Yapraklar yeşilden sarıya kadar tüm renkleri taşır ,
Böylesine renk cümbüşü içerisinde bizlerle yaklaşık 15 km yürümeye ne dersiniz?
13 Ekim pazar sabahı saat 9.00 da N-City 'den aracımız hareket edecek .Nüzhetiye köyüne gideceğiz.Oradan yaklaşık 15.5 km orta-zor bir parkurda Eriklitepe yaylasına doğru yürüyeceğiz.Muhteşem manzara ve doğada vakit geçirip bol bol fotoğraf çekip ve / veya ruhumuzu dinlendirebiliriz. Yaklaşık saat 18.00 gibi dönüş yoluna geçeceğiz.

Devamını oku...
 

KODOSK KAPADOKYA TURU

25 EKİM - 29 EKİM 3 GECE /4 GÜNDÜZ
Ihlara Vadisi - Narlı Göl - Yeraltı şehri - Nevşehir - Paşabağ -Dervent Vadisi - Ürgüp - Şarap Mahzenleri -Güvercinlik Vadisi _Uçhisar Kalesi _Çömlek Atölyesi -Göreme Açık Hava Müzesi - Avanos -onyx Taş Atölyesi
HAREKET: 25EKİM CUMA Akşam 23:00 ‘da N-City 'den Hareket
1.GÜN CUMARTESİ : Ankara - Ihlara Vadisi – Kaymaklı Yeraltı Şehri – Uçhisar Kalesi
Sakarya – Bolu – Ankara istikametini takip ederek Ağaçlı Tesisleri’nde kahvaltımızı alıyoruz. (EKSTRA)
Ardından Türkiye`nin en büyük kanyonlarından biri olan, 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi’ ne ulaşıyoruz.
Burada serbest zaman veriyor ve Belısırma Beldesi’ne kadar 14 km trekking faaliyetimizi gerçekleştiriyoruz.
Burada verilen serbest zamanı takiben, bölgedeki 104 farklı yer altı şehrinden biri olan Derinkuyu veya
Kaymaklı Yer altı Şehrine ulaşıyoruz. Yeraltında bulunan tünelleri gezip anlatımları dinledikten sonra
yolumuz bizleri Uçhisar merkez’e götürecek. Uçhisar merkezi ve Uçhisar Kalesi gezimizin ardından akşam
yemeği ve geceleme için otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Göreme merkezde eğlenceye
katılabilir. Devamını oku...
 

Kodosk Halkidiki Turu ( 29 Agustos / 01 EYLUL 2019 )

TUR PROGRAMI
1.Gün PERŞEMBE İzmit – Halkidiki Saat 19:30 N-City OTOPARKI iAntikkapı Restorant karşısından hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Halkidiki’ye yolculuk.
2.Gün CUMA -Halkidiki Sabah erken saatlerde Kavala’ya varış ve extra kahvaltı molası.Halkidiki'ye Ulaşmamızın Ardından Misafirlerimizin Check-İn İşlemleri Ardından Arzu Eden Misafirlerimiz Rehberlerimizin Ekstra Olarak Düzenleyeceği Cabana Beach Turuna Katılabilirler (EXTRA 5 €) Rehberimizin Belirteceği Saate Hotel Lobisinden Misafirlerimizin Alınmasının Ardından Kassandra En Güzel Plajlarına Ev Sahipliği Yapan Pallini Bölgesine Geçiş Yapıyoruz. Pallini’de Bulunan Cabana Beach Ulaşmamızın Ardından Gün Boyu Serbest Zaman Akşam 16:00 Misafirlerimiz İle Birlikte Konaklama Yaptığımız Hotelimize Geçiş Yapıyoruz. Dileyen Misafirlerimiz İçin Rehberimizin Akşam Ekstra ( EXTRA 10 € ) Olarak Düzenleyeceği Halkidiki Bölgesinin Sahil Boyunda En Yüksek Tepeye Kurulmuş Afitos Bölgesine Geçiyoruz. Halkidiki’nin En Ünlü Restorantlarının Ve Hediyelikçilerin Bulunduğu Bölgeye Geçişimizin Ardından Akşam 00:30 Serbest Zaman Veriyoruz. Serbest Zamanın Ardından Rehbermizle Buluşmamızın Sonrası Hotellerimize Geçiş Yapıyoruz. Geceleme Halkidiki’de Bulunan Hotelimizde.
3.Gün CUMARTESİ Halkidiki – Selanik – Halkidiki Sabah Kahvaltının Ardından Tüm Gün Serbest Zaman. Arzu Eden Misafirlerimiz Rehberlerimizin Düzenleyeceği Ekstra Selanik Turu'na Katılabilirler.(EXTRA 15 €) 14:00 Hotel Lobisinde Buluşmamızın Hotelimizden Hareketle Selanik'e Hareket Ediyoruz. Varışımızın Ardından Selanik Şehir Turu Yapıyoruz. Tur Esnasında Görülecek Yerler Arasında Beyaz Kule, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün Evi, Aristoteles Meydanı , Selanik Kalesi , Dimitros Kilisesi Görülecek Yerler Arasındadır. Şehir Turumuz Sonrası Misafirlerimiz İçin Serbest Zaman Serbest Zamanın Ardından (EXTRA 45 € ) Yunan Harika Eğlencesinin Ve Enfes Yunan Yemeklerinin Tadını Çıkartabileceğiniz Tavernalar Bölgesine Geçiş Yapıyoruz. Rehberimizin Vereceği Buluşma Noktasınında 00:00 Buluşmamızın Ardından Halkidiki Bölgesine Geçiş Yapıyoruz. Konaklama Halkidiki’de ki Hotelimizde
4.Gün PAZAR Halkidiki – Kavala – İstanbul Sabah Alacağımız Kahvaltının Ardından Check Out İşlemlerimiz Tamamladıktan Sonra 10:00 İstanbul'a Doğru Dönüş Yolculuğumuz Başlıyoruz. Öğle Yemeği Ve Kısa Şehir Turumuzu Gerçekleştirebileceğimiz Yunanistan’ın En Güzel Sahil Kasabalarından Biri Olan Kavala’ya Geçiş Yapıyoruz . Kısa Şehir Turumuzun Ardından Öğle Yemeği İçin Serbest Zaman Veriyoruz. Serbest Zamanın Ardından Egnatia Otobanımı Takiben Kipi – İpsala Gümrük Kapısına Ulaşmamızın Ardından Gümrük Ve Pasaport İşlemlerini Tamamlamamıza Mütakip Yunanistan Free-Shop’unda Serbest Zamanın Ardından Türk Sınırına Geçiyoruz. Tekirdağ’da Vereceğimiz Köfte Molasından Sonra İzmit’e Hareket Ediyoruz. Siz Değerli Misafirlerimiz Alış Noktalarına Bırakmamızın Ardından Programımızı Sonlandırıyoruz

Devamını oku...

   

Sayfa 3 / 29

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 7 konuk çevrimiçi