• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK - KOCAELİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

İftar Yemeği

Sevgili Üyelerimiz ve yakınları;

29 Temmuz 2013 pazartesi akşamı, KYÖD Sosyal Tesislerinin eşsiz manzaralı terasında , düzenleyeceğimiz iftar yemeğinde sizler ve ailelerinizle birlikte olmaktan mutlu olacağız.

Kocaeli Doğa Sporları Kulübü

Devamını oku...
 

2013 UCPA SU SPORLARI KAMPI

Değerli Üyelerimiz

Yıllardır geleneksel hale gelen ve sizlerin yoğun katılım gösterdiği “Su Sporları Yaz Kampı “ Bu yıl sizlerin isteği üzerine Marmaris Hisarönü’nde bulunan UCPA’da gerçekleştirilecektir.  2 - 7 Temmuz 2013 Tarihlerinde 5 gece 6 gün olarak gerçekleştireceğimiz kampımızda kontenjanımız 80 kişiyle sınırlıdır. Katılmak isteyenlerimizin 15 Haziran tarihine kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİ ne kayıt olmalarını ve  kişi başı 100 TL Kaporayı KODOSK Başkanı Hülya Soykal'a teslim etmeleri rica olunur.

Devamını oku...
 

YOGA VE KAHVALTI...

Sevgili Dostlar

2 Ağustos Pazar Sabah buluştuktan sonra Gölcük ilçesi sınırları içerisindeki Nüzhetiye Köyü'ne gidiyoruz. Kahvaltı öncesi yoga yapmak isteyenlerle kuş ve şelale sesi eşliğinde yoga yapacağız. Nüzhetiye Şelale Alabalık tesislerinde kahvaltımızı yaptıktan sonra Şelaleye yürüyüşümüz başlayacak. Derenin içinden sağlı sollu geçişler yaparak bazende ufak taşlara basarak buz gibi akan ve ufak bir göleti bulunan Şelaleye varacağız. (Yanınızda mayo ve havlu getirmenizi öneririz). Dere kenarı yürüyüşü için mutlaka altı kaymayan iyi bir yürüyüş ayakkabısı gereklidir.Yürüyüş yaklaşık 2 saat sürecektir. Yürüyüşe katılmak istemeyenler orada dinlenerek vakit geçirebilir. Civarda kısa yürüyüşler yapabilir.
Etkinliğe katılmak isteyen arkadaşlarımızın en geç 31 Temmuz Cuma akşamına kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE kayıt olmaları gerekmektedir.

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Devamını oku...
 

Serindere - Yuvacık Barajı Rotası Doğa Yürüyüşü

Sevgili Dostlar
Bu hafta sonu belkide birçoğunuzun bilmediği farklı bir rotada yürüyeceğiz.Serindere köyünden başlayacak yürüyüşümüz, köyün meyva bahçelerinin arasından geçtikten sonra, Yuvacık barajının kıyısında bulunan  patika yoldan  devam edecektir. Yaklaşık 9-10 km olan bu parkur her yaştan insanın yürüyebileceği müthiş manzaralarla dolu kolay bir yürüyüş rotasıdır.Katılmak isteyenlerin Cumartesi saat 12:00 'a kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE kayıt yaptırmaları gerekmektedir.
20 TL Yol ve Rehberlik
Tarih :28 Nisan 2013
Toplanma yeri: Anıtpark Perşembe Pazarı alanı
Hareket saati : 10:00
İzmite Dönüş : 15:00
Yanınızda Yiyecek olarak Sandviç ve İçecek getirmeniz yeterlidir.

KONTENJAN 45 KİŞİ İLE SINIRLIDIR

   

Sayfa 23 / 25

HABER ALMAK İSTİYORUM
Kimler online

Şu anda 47 konuk çevrimiçi