• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KARTEPE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ( TAMAMLANDI)

e-Posta Yazdır PDF

Değerli Üyelerimiz

17 Nisan Pazar günü gerçekleştireceğimiz doğa yürüyüşümüzde sizleride aramızda görmekten mutlu olacağız. Katılmak isteyenlerin Cumartesi saat 12:00 'a kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE kayıt yaptırmaları veya derneğimizden Ayşe Özgür'e (3314044) kişi sayısı bildirmeleri gerekmektedir. Doğa içerisinde Mutlu ve Huzurlu bir gün geçirmek dileği ile.

KODOSK YÖNETİM

Ücret :10 TL (Yol ve rehberlik dahildir)

 

 

Yer: Kocaeli Kartepe
Buluşma yeri ve saati : 17 Nisan 2011 Saat 09:30 Anıtpark
Yürüyüş Süresi: 5 Saat
Parkur Durumu: Orman ve yayla içi patika
Uygun Mevsim: Kış mevsimi hariç her zaman
Zorluk Derecesi: Orta
Doğa yürüyüşleri ve doğa aktiviteleri açısından çok zengin bir bölge olan Kartepe parkuru , rakım olarak ilimizin en yüksek başlangıç ve bitiş noktasına sahip en güzel yürüyüş rotalarından birisidir.  Parkur Kartepe kuzu yayla'dan keyifli ve harika bir manzara eşliğinde başlıyor, dağın arkasından dolanarak ilimizin en yüksek noktası olan Kartepe zirveye ulaşıyor. Keyifli bir inişin ardından, kadı konağı bölgesine ulaşıyoruz. Rahat fakat biraz uzun yürüyüşün ardından  saat 16:00 gibi İzmit'e dönüyoruz.

Önerilen Malzemeler: Boğazlı rahat bir ayakkabı, rahat bir pantolon ya da eşofman (kot pantolon yürüyüş sırasında rahatsız edebilir), şapka, güneş gözlüğü, küçük sırt çantası, yağmurluk, yedek giysiler ve ayakkabı (günlük giysiler olabilir. Her zaman lazım olmayabilir, ama yanınızda bulunmasında fayda var)

 

 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 01 Ağustos 2012 23:54 )