• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...


Kodosk Beyoğlu-Pera Gezisi

e-Posta Yazdır PDF

İstanbul maceramız 29 ekim Pazar sabah 8:00 de N-City otoparkında buluşmamız ile başlıyor. Pera Beyoğ|u Gezisi 09.30 da Taksim Meydanı'nda olacağız. 19.yydan itibaren Batılı bir semt olarak şekillenen
eskinin Perası, günümüzün Beyoğlusu'nun ara sokakları, ana caddesi, tarihi apartmanları, hanları,

Devamını oku...
 

2017 Kodosk Performans Gecesi

e-Posta Yazdır PDF

Sevgili Dostlar,


2016-2017 Yılı KODOSK binamız da Roman-Sirtaki-Salsa -Perküsyon-Zumba çalışmaları yaptık.Çok eğlencelik ve güzel dostluklar arkadaşlıklar kurduk.Unutulmaz an'lar biriktirdik.
Çalışmalarımızı sizinle paylaşmak için bir gece düzenliyoruz.
11 Ekim çarşamba akşamı KYÖD 'te hep çalışmalarımızı sergileyeceğiz,hep birlikte çalıp oynayacağız.
Bu özel gecemize tüm dostlarımızı sevenlerimizi bekliyoruz.
Katılmak isteyen dostlar www.kodosk.org.tr adresinde ETKİNLİK KAYIT a ismini yazması gerekmektedir.

Son Güncelleme ( Perşembe, 14 Eylül 2017 11:25 ) Devamını oku...
 

Kodosk -Koza-Kyöd Yuvacık Serindere Kanyon Yürüyüşü

e-Posta Yazdır PDF

Sevgili Dostlar,
Bu haftasonu sıcaklarda yürünebilecek en güzel parkuru seçtik. Serin sulardan geçip küçük gölcüklerde yüzebileceğiz. Bazen yardımlaşacağız tırmanırken, inerken bazen ipimizi kullanacağız.
Yuvacık Serindere Kanyon'u. Yürüşümüzü özel yapan bir çok neden var.
Öncelikle Bursa'dan Koza Dağcılık Kültür Sanat Doğa Spor Derneği - KYÖD ve ilimiz de Hoşgörü Yolu'nu bizlere kazandırmaya çalışan Grup Mürettebat ile birlikte yapacağız.

Devamını oku...
 

Çanakkale-Truva Gezisi

e-Posta Yazdır PDF

ÇANAKKALE-TRUVA GEZİSİ(11/12 Mart)
10 Mart Cuma gece hareket
iZMİT N-City 21..30 HAREKET

1.GÜN:ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLER
Arkadaşlarımızı binecekelri duraklardan aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Tekirdağ-Çanakakle güzergahında sabah erken saatlerinde Eceeabat’a varıyoruz.Burda kahvaltımızı yaptıktan sonra profesyonel rehberimiz eşliğinde şehitliği geziyoruz. Kilitbahir, Seyit Onbaşı, Mecidiye Tabyası, Şehitler Abidesi, Anzak Mezarlığı, Kabatepe Müzesi, 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı gezilerinden sonra
Çanakkale’ye geçip otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.
KONAKLAMA:ÇANAKKALE( http://www.irisotel.com/ )

Son Güncelleme ( Perşembe, 02 Şubat 2017 17:39 ) Devamını oku...
 

BOROVETS KAYAK KAMPI TAMAMLANDI.

e-Posta Yazdır PDF

 

Sevgili Üyelerimiz ve Kodosk dostları;
İnanılmaz keyifli ve dolu dolu yaşadığımız bir etkinliği 190 kişinin katılımıyla sorunsuz olarak bitirdik. Gezi boyunca grup bilinci içerisinde hareket eden, tüm KODOSK ailesine binlerce teşekkürler.
Bulgaristan'ın Borovets kayak merkezinin pistlere en yakın ve en güzel oteli olan Rila otel de konakladık.Muhteşem pistlerin de 4 gün boyunca kayak yapma imkanımız oldu.Ayrıca ilk kez kayak yapacak katılımcılar kurs alarak,2650 metre de bulunan Markudjık acemi pistin de kayak yapma fırsatı buldular.28 Ocak cumartesi günü isteyen katılımcılar için Sofya turu düzenlendi.29 Ocak pazar sabahı saat 9.30 da sabah kahvaltısının ardın dan yola çıktık.Akşam saat 21.30 gibi sağ salim olarak Kocaeli'ne geldik.
2001 yılından bu yana doğa sporları ve kayak branşın da çeşitli etkinlikler düzenleyen kulübümüzün faaliyet programın da 2017 yılının ilk etkinliği olan '' Brovets kayak kampının ardından'' 2.Kayak kampını bu kez, Kuzey Alplerinin en büyük kayak tesislerin den biri olan UCPA Flaine Lindars'da 4-9 mart 2017 tarihleri arasın da yapılması planlanmıştır.
KODOSK etkinliklerin de görüşmek üzere.

 

 

 

 

 

 


 
Sayfa 2 / 9