• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...


Kampımız Tamamlandı

e-Posta Yazdır PDF

 

KAMPIMIZ TAMAMLANDI

Kulübümüzün , Yuvacık Aytepe mevkiinde, Eski yaylada gerçekleşen çadır kampı,  50 kişinin katılımıyla tamamlandı.

Son Güncelleme ( Pazartesi, 06 Ağustos 2012 17:40 ) Devamını oku...
 

MACERA DOLU BİR ROTA " KAZANDERE "

e-Posta Yazdır PDF

 

MACERA DOLU BİR ROTA " KAZANDERE "

Yazan : Hakan TANTA

Samanlı Dağları , özellikle Yuvacık barajının etrafı, gerçekten çok özel ve güzel rotaları içerisinde barındırıyor.  Kanyonları, şelaleleri, dereleri ve yaylaları ile Marmara bölgesi için adeta bulunmaz bir cennet. Şehire bu kadar yakın, doğa harikası bu yerlerin , şehir tarafından keşfedilememiş olması da ayrıca bir şans diye düşünüyorum. Her ne kadar saklı kalmasını istesemde, bu güzelliklerin  doğa severlerle paylaşılmasında bir sakınca görmüyorum. Çünkü onlar doğaya saygı duyarlar...

Son Güncelleme ( Çarşamba, 01 Ağustos 2012 23:30 ) Devamını oku...
 

İftar Yemeğimiz Çok Keyifli Geçti

e-Posta Yazdır PDF

Kulübümüzün kuruluşundan bu yana her yıl Ramazan Ayında gerçekleştirdiğimiz iftar yemeğimiz , üyelerimizin yüksek katılımı ile tamamlandı.

Sadece aktivitelerde değil sosyal ortamlarda da bir arada olmaktan keyif alan üyelerimiz, iftar yemeğine büyük katılım gösterdi. KYÖD Sosyal tesislerinin eşşiz manzaralı terasında gerçekleşen ve Kodosk'lu Ailelerin tam kadro katıldığı iftar yemeği öncesi kısa bir konuşma yapan başkan Hülya Soykal " Üyelerimizle bir arada olmaktan büyük keyif aldığını, birlik ve beraberliğimizin her zaman daim olacağını " söyledi.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 01 Ağustos 2012 23:30 ) Devamını oku...
 

TURUNÇ DALIŞ KAMPI

e-Posta Yazdır PDF

 

Değerli Üyelerimiz

Aktivitelerimiz ve etkinliklerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Öncelikle sizlere ve KODOSK dostlarına etkinliklerimize yüksek katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Uzun zamandır süregelen dalış kampı ile ilgili taleplerinizi değerlendirdik ve bu yıl ki dalış kampımızı doğası ve güzelliği ile ünlü, ülkemizin en güzel beldelerinden birisi olan Turunç 'ta yapmaya karar verdik.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 01 Ağustos 2012 23:56 ) Devamını oku...
 

İFTAR YEMEĞİ

e-Posta Yazdır PDF

Değerli Üyelerimiz ve KODOSK dostları

Geleneksel İftar yemeğimiz bu yıl ,27 Temmuz Cuma günü  KYÖD sosyal tesislerinin eşsiz manzaralı tesasında gerçekleştirilecektir. Katılımınızdan dolayı onur duyarız. Yemeğe katılmak isteyenlerin 24 Temmuz tarihine kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİ ne kayıt olmaları gerekmektedir.

Son Güncelleme ( Pazartesi, 06 Ağustos 2012 18:16 )
 
Sayfa 3 / 9