• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...


Doğa Yürüyüşü (GÖLCÜK) (TAMAMLANDI)

e-Posta Yazdır PDF

Değerli Üyelerimiz
Geleneksel olarak her yıl   Gölcük Kaymakamlığının birlikte düzenlediğimiz doğa yürüyüşü bu yıl 8 Mayıs'ta...  Bu yürüyüşte yeni bir doğa yürüyüşü parkurunu tanıyacağız. Tüm doğa dostlarını harika bir Pazar günü geçirmek üzere etkinliğimize bekliyoruz.Etkinliğe  Katılmak isteyenlerin Cumartesi saat 12:00 'a kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE kayıt yaptırmaları veya derneğimizden Ayşe Özgür'e (3314044) kişi sayısı bildirmeleri gerekmektedir.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 01 Ağustos 2012 23:53 ) Devamını oku...
 

Samanlı Kungul Dağı Doğa Yürüyüşü ( TAMAMLANDI)

e-Posta Yazdır PDF

Değerli Doğa dostları


1 Mayıs Pazar günü samanlı dağlarının en güzel orman içi yürüyüş rotalarından birisi olan , Kungul Dağı'na doğa yürüyüşü gerçekleştiriyoruz. Katılmak isteyenlerin Cumartesi saat 12:00 'a kadar
ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE kayıt yaptırmaları veya derneğimizden Ayşe Özgür'e (3314044) kişi sayısı bildirmeleri gerekmektedir.

10TL Yol ve Rehberlik

Son Güncelleme ( Çarşamba, 01 Ağustos 2012 23:53 ) Devamını oku...
 

KYÖD Yardım Gönüllüleri Gecesi ( TAMAMLANDI)

e-Posta Yazdır PDF

Değerli Üyelerimiz birbirinden güzel aktivitelere birlikte imza attığımız Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği'nin (KYÖD) düzenlediği, geliri yardım çalışmalarına aktarılacak olan KYÖD Yardım Gönüllüleri gecesinde  sizleride aramızda görmekten mutlu olacağız

KODOSK YÖNETİM KURULU

Rezervasyon:  3314044   (Ayşe Özgür veya Mustafa Yavuz ) veya ETKINLIK KAYIT SISTEMIMIZDEN yaptırabilirsiniz

Son Güncelleme ( Çarşamba, 01 Ağustos 2012 23:54 ) Devamını oku...
 

KARTEPE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ( TAMAMLANDI)

e-Posta Yazdır PDF

Değerli Üyelerimiz

17 Nisan Pazar günü gerçekleştireceğimiz doğa yürüyüşümüzde sizleride aramızda görmekten mutlu olacağız. Katılmak isteyenlerin Cumartesi saat 12:00 'a kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE kayıt yaptırmaları veya derneğimizden Ayşe Özgür'e (3314044) kişi sayısı bildirmeleri gerekmektedir. Doğa içerisinde Mutlu ve Huzurlu bir gün geçirmek dileği ile.

KODOSK YÖNETİM

Ücret :10 TL (Yol ve rehberlik dahildir)

 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 01 Ağustos 2012 23:54 ) Devamını oku...
 

KAHVALTIDA BULUŞUYORUZ

e-Posta Yazdır PDF

Değerli üyelerimiz ve doğa dostları;

Kocaeli Doğa Sporları Külübünün 2011 yaz sezonu 10 Nisan 2011 Pazar günü saat 10:00 da KYÖD Sosyal Tesislerinde düzenleyeceğimiz kahvaltı ile açıyoruz.

Yaz sezonu için planladığımız kamplarımızı, etkinliklerimizi duyuracağımız ve sizinde önerilerinizi dinleyeceğimiz bu toplantıya katılımınız ile mutlu olacağız. FİYAT:15 TL dir.

KODOSK Yönetim Kurulu

REZERVASYON İÇİN TIKLAYINIZ

 
Sayfa 5 / 9