• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

Romanya Kayak Kampı (01-05 Şubat)

e-Posta Yazdır PDF

Değerli Üyelerimiz

Derneğimizin 2012 gezi programımızın  İlk yurtdışı durağı üyelerimizin yoğun isteği üzerine Romanya .Organizasyonumuz 01-05 Şubat Tarihlerinde 4 gece 5 gün konaklamalı, Romanyanın , Braşov şehrinin 15 km tepesinde yer alan şirin Poiana kasabasının en güzel oteli Sport Hotel & Spa 'da .

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da organizasyonumuzu KYÖD ile birlikte, yiv tur aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Poiana Kayak ve doğaseverler açısından oldukça güzel ve görülmeye değer bir kasaba. Aşağıda sizlere kasaba hakkında geniş bilgiler vermeye çalıştık.   Yurtdışı Organizasyonlarımızın sağlıklı gerçekleştirilmesi ve erken rezervasyon avantajlarından yararlanmak açısından bu aktivitemizi sizlere erken duyurduk. Gezimizde ulaşım hava yoluyla sağlanacaktır.Kayıtlarınızı 01.11. 2011 TARİHİNE KADAR 140 € DERNEK MERKEZİNE ÖDEYEREK, ETKINLIK KAYIT SISTEMIMIZDEN veya dernek merkezimizi (3314044) arayarak yaptırabilirsiniz.. 40 kişilik kontenjanımız için üye önceliği esastır. Pasaport ve vize işlemleri ile ilgili tüm evraklarınızı yakında duyuracağımız tarihe kadar evraklarınızı dernek merkezimize iletmemiz gerekecektir. Romanya yeşil pasaportlara vize uygulamamaktadır. Saygılarımızla.

KODOSK YÖNETİM KURULU

DANIŞMA VE İRTİBAT İÇİN


HAKAN TANTA :  0 532 275 33 28

 

ÖNEMLİ: Kontenjan’ı yüksek tutmamıza rağmen çok kısa sürede organizasyonun tamamen dolacağını beklemekteyiz. Talebe göre ek kontenjan istenecektir. Ancak kontenjan sonrası fiyatlarda farklılık olabilir. Organizasyonun verilen son tarihten önce dolması halinde üye önceliği gözetilecektir. Tek kişilik odamız bulunmamaktadır.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ


 

Sport Hotel & Spa - Poiana - Brashov- ROMANYA

 

 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 13 Kasım 2013 14:39 )