• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

TURUNÇ DALIŞ KAMPI

e-Posta Yazdır PDF

 

Değerli Üyelerimiz

Aktivitelerimiz ve etkinliklerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Öncelikle sizlere ve KODOSK dostlarına etkinliklerimize yüksek katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Uzun zamandır süregelen dalış kampı ile ilgili taleplerinizi değerlendirdik ve bu yıl ki dalış kampımızı doğası ve güzelliği ile ünlü, ülkemizin en güzel beldelerinden birisi olan Turunç 'ta yapmaya karar verdik.

30 Ağustos - 2 Eylül tarihleri  arasında, 3 gece 4 gün Y.P. olarak gerçekleşecek kampımıza , sadece dalıcılar değil, tatilin tadını çıkarmak isteyen dostlarımızda katılabilirler.

 

14 Ağustos Salı gününe kadar kişibaşı 50 TL 'nin kapora olarak kulüp yönetimine verilmesi rica olunur. Bu tarihten sonra rezervasyonu iptal edeceklerin kaporaları geri iade edilmeyecektir.

40 kişilik kontenjana sahip olduğumuz kampımıza katılmak isteyenlerin  en geç 20 Ağustos'a kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİ'NE online kayıt olabilir veya Hakan TANTA'ya ( 0 532 275 33 28 ) isimlerini yazdırabilirler.

Konaklama

210 TL ( 3 gece 4 gün + Yarım Pansiyon )

Dalış

140 TL ( Toplam 4 Dalış + Tüm dalış ekipmanları + İki gün teknede öğlen yemeği dahil )

Sadece tekne turuna katılacaklar için 25 TL ( Günlük + Öğlen yemeği dahil )

Aktiviteler arasında isteğe bağlı  Turunç İçmeler arası özel bir parkurda doğa yürüyüşü veya ATV safari de  planlanmaktadır.

Toplu taşıma ile geleceklerin kayır esnasında bildirmeleri gerekmektedir. Sayıya göre araç tahsisi yapılacaktır. ( Yol fiyatlara dahil değildir )

Üye olmayanlardan 50 TL katılım payı alınacaktır.