• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

İftar Yemeğimiz Çok Keyifli Geçti

e-Posta Yazdır PDF

Kulübümüzün kuruluşundan bu yana her yıl Ramazan Ayında gerçekleştirdiğimiz iftar yemeğimiz , üyelerimizin yüksek katılımı ile tamamlandı.

Sadece aktivitelerde değil sosyal ortamlarda da bir arada olmaktan keyif alan üyelerimiz, iftar yemeğine büyük katılım gösterdi. KYÖD Sosyal tesislerinin eşşiz manzaralı terasında gerçekleşen ve Kodosk'lu Ailelerin tam kadro katıldığı iftar yemeği öncesi kısa bir konuşma yapan başkan Hülya Soykal " Üyelerimizle bir arada olmaktan büyük keyif aldığını, birlik ve beraberliğimizin her zaman daim olacağını " söyledi.

 

Birlikte olmanın keyfini çıkaran üyelerimiz , bolca sohbet etme imkanı da buldu. Yemeğin ardından Yurtdışı seyahatinden kısa bir süre önce dönen Başkan Hülya Soykal " Uzun zamandır hayalini kurduğu ve kısa bir süre önce gerçekleştirdiği Alaska ve Kanada turunu görsel slaytlar eşliğinde üyelerimizle paylaştı.

Daha sonra söz alan Onursal Başkan Hakan Tanta , üyeleri Turunç dalış kampı hakkında ve 4-5 Ağustosta samanlı dağlarında gerçekleştirilecek bir gece konaklamalı kampa davet etti.

Sunumun ardından yemekten ayrılmayan üyeler, gecenin ilerleyen saatlerine kadar sohbet etme imkanı buldular.