• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK Kuzey Alpleri Kayak Kampı UCPA - FLAINE

e-Posta Yazdır PDF

4-9 Mart 2017 ( 5 gece 6 gün Konaklama )

UCPA Flaine Lindars :

Toplam 265 Km pist uzunluğu ile Kuzey alplerinin en büyük kayak tesislerinden biri. Pistlerin başında kaliteli konaklama ve bütün liftleri kapsayan ski pass ile kayağın ve muhteşem karın tadını çıkarın !

Uçak dahil 1050 € (Üye dışı 1100 € )

Katılmak isteyenlerin en geç 28 Eylül'e ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİ ne kayıt olmaları ve kişi başı 350 kaporayı yönetim kurulu üyelerine ödemeleri gerekmektedir. Kalan ödeme 18 Kasım 2016 ve 15 Ocak 2017 tarihlerine kadar olmak üzere  2 taksit şeklinde € olarak yönetim kuruluna yapılacaktır. ( Kesin kayıt kapora ödemesi ile yapılacak olup iptal durumunda kapora iadesi yapılmayacaktır)

Fiyata dahil olanlar:

· UCPA Tesisinde tam pansiyon konaklama, her gün yarım gün eğitim, yarım gün serbest kullanım, tatil süresince malzeme kirası ve bütün pistleri kapsayan ski paslar, animasyonlar.

· Fransa’da Havaalanından kayak merkezine otobüs transferleri

· Seyahat ve Kayak kazalarını kapsayan Kaza sigortası

· Yurt dışı çıkış harcı

· 1 kişilik Rehberlik hizmeti

Fiyat dahil olmayanlar;

 

· Vize masrafları

· Snowboard eğitimi ekstrası

· Geç başvurudan kaynaklanan uçak zamları

Toplam 45 kişilik kayak kampımızda; ilk kayıt ve ödeme yapan 30 kişi yarım gün eğitim alabilecektir.  15 kişi eğitimsiz kontenjanı bulunmaktadır.

Uçak detayları ;Pegasus Havayollari;

04/03/2017 Cmt  PC337   İstanbul Sabiha Gokçen - Geneva 12:10 14:40

09/03/2017 Per  PC338   Geneva - İstanbul Sabiha Gokçen 12:10 16:20

KONTENJAN AŞIMI OLDUĞU TAKTİRDE:

1- Başvuru için öncelik kulüp asil üyeleri ve birinci derece yakınlarına verilecektir (Ön talep değerlendirmesinde katılacaklarını belirtenler önceliklidir)

2- Üyeler, birinci derece yakınları hariç en fazla üye olmayan 2 kişi davet edilebilirler.

3-Kontenjanın aşılması halinde değerlendirme başvuru sırasına ve ön ödemesini son tarihe kadar yapan üyelerimize öncelik verilecektir.
Kulüp olarak arzumuz tüm üyelerimizin, yakınlarının ve arkadaşlarının tamamının katılması yönündedir. Ancak bize verilen kontenjan ve yoğun talep karşısında yönetim olarak aldığımız kararlar için hoşgörünüze sığınıyoruz. Aktiviteye gelecek tüm dostlara şimdiden iyi tatiller dileriz

KODOSK YÖNETİM KURULU

 

Son Güncelleme ( Salı, 29 Kasım 2016 11:31 )