• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

BOROVETS KAYAK KAMPI TAMAMLANDI.

e-Posta Yazdır PDF

 

Sevgili Üyelerimiz ve Kodosk dostları;
İnanılmaz keyifli ve dolu dolu yaşadığımız bir etkinliği 190 kişinin katılımıyla sorunsuz olarak bitirdik. Gezi boyunca grup bilinci içerisinde hareket eden, tüm KODOSK ailesine binlerce teşekkürler.
Bulgaristan'ın Borovets kayak merkezinin pistlere en yakın ve en güzel oteli olan Rila otel de konakladık.Muhteşem pistlerin de 4 gün boyunca kayak yapma imkanımız oldu.Ayrıca ilk kez kayak yapacak katılımcılar kurs alarak,2650 metre de bulunan Markudjık acemi pistin de kayak yapma fırsatı buldular.28 Ocak cumartesi günü isteyen katılımcılar için Sofya turu düzenlendi.29 Ocak pazar sabahı saat 9.30 da sabah kahvaltısının ardın dan yola çıktık.Akşam saat 21.30 gibi sağ salim olarak Kocaeli'ne geldik.
2001 yılından bu yana doğa sporları ve kayak branşın da çeşitli etkinlikler düzenleyen kulübümüzün faaliyet programın da 2017 yılının ilk etkinliği olan '' Brovets kayak kampının ardından'' 2.Kayak kampını bu kez, Kuzey Alplerinin en büyük kayak tesislerin den biri olan UCPA Flaine Lindars'da 4-9 mart 2017 tarihleri arasın da yapılması planlanmıştır.
KODOSK etkinliklerin de görüşmek üzere.