• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

İZNİK VE KÖYLERİ. FOTOGRAF GEZİSİ

e-Posta Yazdır PDF

 

Sevgili KODOSK üyeleri. 4 Subat 2018 Pazar günü 09.00 da n.city otoparkında buluşarak; Makedonya Kralı Büyük İskender'in kumandanlarından Antigonius Monophthalmos tarafından M.Ö. 316'da kurulan, Asırlarca bir çok medeniyete kucak açan, 1328-1331 yılları arasında gerçekleştirilen kuşatma sonrasında Osmanlı Devleti tarafından ele geçirilen.Osmanlı idaresinde  sanat, ticaret ve kültür merkezi haline gelen. Devasa bir dünya açık hava müzesi olan İznik ve Köylerine   Fotoğrafta Kompozisyon ve görme sanatı ile ilgili hocamızın gün boyu vereceği bilgiler ışığında tarih kokan mekanlerı gezme , görme ve karelerimize alma fırsatı bulacağız.

 

Bu çok özel gezi ulaşım + rehberlik + Fotoğrafta kompozisyon dersi dahil 75.00 ₺ dir. Katılım için http://www.kodosk.org.tr/index.php?option=com_seminar&Itemid=92 etkinlik kayıt sistemine mutlaka kayıdınızı yaptırmanız gerekmektedir.

 

Not: Sabah kahvaltısı evlerde yapılacak, ögle yemeği için katılımcılar kumanyasını çantalarında getirecek, akşam yemeği için göl manzarası eşliğinde bir balık lokantası ile anlaşma yapılacaktır.