• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

TORKUL GÖLÜ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VE GEZİSİ

e-Posta Yazdır PDF

Mehaba Dostlar ,
Yine muhteşem bir etkinlikte beraber olacağız.
7 TEMMUZ cumartesi günü sabah saat 08 de N-CİTY otoparkından Düzce'ye doğru hareket ediyoruz.Yolumuz uzun ama gitiiğimize değecek güzellikler bizi bekliyor .Yaklaşık 2 -2,5 saat süren yolculuğumuzdan sonra Torkul Gölünün etrafında aracımızdan iniyoruz.Biraz akciğerlerimizi temiz hava ile doldurup bacaklarımızı açtıktan sonra orman içine dalıyoruz . Yaklaşık 1300 metreden başlayan yürüyüşümüz tatlı bir eğim ile 1530 metrelere kadar çıkacak .Bu yükseklite yaklaşık 45 dk lık öğle yemeği ve dinlenme molası sonrası orman içinden geçerek Göl  etrafında bizi bekleyen aracımızın yanına geliyoruz.
Toplamda 14 km lik bir yürüyüş olacak. Orta -zor derecesinde bir parkur.
Yürüyüşümüz bittikten sonra mangalımızı yakarak sucuk ekmek pişirip bu muhteşem manzara ve doğada biraz daha vakit geçirmek istiyoruz. Bol bol fotoğraf çekip ve/veya ruhumuzu dinlendirebiliriz. Yaklaşık saat 18.30 gibi dönüş yoluna geçeceğiz.
Yanınıza polar ve yağmurluk mutlaka alın.hava serin olacaktır .
Mangal için sucuk -ekmek- içeceklerinizi ( herkes kendisi getirecektir ) yürüyüş için batonlarınızı da unutmayın lütfen..

Etkinlik ücreti 65 TL dir. ( ulaşım+rehberlik)

Kayıt olmak için www.kodosk.org.tr adresinden " ETKİNLİK KAYIT " bölümüne ad-soyad ve iletişim ilgileri girmeniz gerekmektedir.

Son Güncelleme ( Salı, 25 Eylül 2018 09:54 )