• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

Kaş dalış, Trekking Etkinliği ve gezisi

e-Posta Yazdır PDF

Değerli KODOSK'lular ve KODOSK dostları!!!

Sizlerle yeni bir heyecan, sevgi ve dostlukla bir etkinlik daha yapmak istiyoruz.

29 Ekim'de Türkiye'nin tartışmasız en önemli dalış merkezinde dalış/gezi/trekking alternatifleri içeren bir tur planladık. Umarız hoşunuza gider ve katılım sağlanır

[17:02, 11.9.2018] sinan@bi:  Klübümüzün ilk yıllarında yılda en az 3 dalış etkinliği yaparken son zamanlarda 1 dalış etkinliği yaparsak başarı sayıyoruz ne yazık ki!!!

 

Etkinlik 26 Ekim Cuma akşamı saat 21:00'da N'City otoparkından otobüsle Sakarya, Bilecik, Kütahya, Afyon, Burdur ve Fethiye yakınını takip eden yolculukla başlıyor.

Konaklama için Talay Otel'de 7, yakındaki benzer özellikteki bir otelde 3 oda rezerve edildi. Sayı artarsa Talay otel ile tekrar görüşülecek. Şimdilik rezervasyon 20 kişiliktir.

 

27 Ekim Cumartesi sabah Kaş'a varınca kahvaltı sonrası dalış yapmak isteyenler Limanda Apollo Diving teknesine geçip 2 dalışlık günlük turuna başlıyor. Dalışa katılmak istemeyenler kendi aralarında gruplaşıp yakın yerlere trekking turu yapabilir ya da Kaş'da serbest zaman geçirebilir. İsteyenler tekne ile Meise geçebilir, bu organizasyon bireysel olarak gideceklerin sorumluluğndadır, her ihtimale karşı pasaportlarınız yanınızda olsun.

 

28 Ekim Pazar günü de aynı proğram takip edilecektir

 

29 Ekim Pazartesi kahvaltı ve Atatürk anıtında saygı duruşu sonrası otobüsümüz ile geldiğimiz rotadan İzmit'e dönüyoruz.

 

Ücretler. Otobüs + OK Konaklama: 500 tl kişi başı

Bröveli 2 dalış + öğlen yemeği: 150 tl

Dicovery Dalış+ öğle yemeği :100 tl

Dalışsız Teknede gezi: 70 tl

Dalışlı&dalışsız tekneye gelecek olanlar vazgeçmeleri halinde ücretler iade olmıyacaktır.

 

Katılmak isteyenler kodosk.org.tr adresinden etkinlik kayıt linkinden kayıt yaptırmaları ve ücretleri en geç 25 Eylül' kadar Klüp Yönetimine ulaştırmaları gerekmektedi.

 

Etkinlik sorumlusu: İbrahim Kuşkonmaz GSM:0536 3474739