• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK BANSKO KAYAK KAMPI -2019

e-Posta Yazdır PDF

 

Değerli Üyelerimiz ve KODOSK Dostları
17 yıldır doğa sporları ve kayak branşında çeşitli etkinlikler düzenleyen kulübümüzün 2019 faaliyet programında , her yıl olduğu gibi bu yılda iki değişik kayak merkezinde " KAYAK KAMPI " aktivitesi bulunmaktadır.
İlk kampımız 25-30 Ocak 2019 tarihlerinde 4 gece 5 gün konaklamalı olarak Bulgaristan Bansko kasabasında, STRAZHİTE OTELDE ( 4**** ) gerçekleştirilecektir
Çoğumuzun bildiği gibi, kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 65 km uzunluğa sahip, 2014 Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler bizleri bekliyor.
Bu yıl ilk defa günlüğü 39€ olan sınırsız skipass ücretlerini, 3 gün free olarak fiyatlarımıza eklettirdik. Ayrıca kendi aracı ile gelmek isteyenler için 40€ ulaşım ücretini fiyatlardan düştük.
Yılların vermiş olduğu tecrübemizle, bu kayak sezonununda keyifle geçmesini diliyoruz
Kocaeli Doğa Sporları Kulübü Yönetim Kurulu


ÖNEMLİ: Organizasyomuzun sağlıklı gerçekleşmesi açısından, kampa katılmak isteyenlerin, 20 kasım tarihine kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE rezervasyonlarını eksiksiz olarak yaptırmalarını ve bu tarihe kadar kişi başı toplam fiyatın % 50 si olan kapora ücretini yönetim kurulu üyelerine veya kulüp binasında Reyhan Nergis'e ödenmesi zorunludur. Kesin kayıtlar ilk ödemeden sonra yapılacaktır Diğer ücretler ve vize alacakların belgeleri 20 aralık 2018 tarihine kadar tamamlanacaktır.Herhangi bir sebeple iptal durumunda iade yapılmayacaktır.Kontenjanımız 60 oda ile sınırlıdır

 


BANSKO KAYAK  TURU 4 GECE TUR PROGRAMI

1.Gün: İzmit, Bansko
Kampımız 20:00  NCity Otoparkından hareketle başlıyor ve Edirne üzerinden Kapıkule’ye devam ediyoruz. Yaklaşik 5 saatlik yolculuğun ve çikis işlemlerinin ardından Bulgaristan’a geçerek, Bansko’ya doğru hareket ediyoruz. Gece boyunca yolculuğumuz devam ediyor.

2.Gün: Bansko
Varışı takiben otele yerleşiyoruz. Check-in saati13:00 Arzu eden misafirlerimiz pistlerin tadını çikarabilir. Geceleme otelde.

3.Gün: Bansko
Sabah, kahvaltının ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 65 km uzunluğa sahip, 2014 Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Geceleme otelinizde.

4.Gün: Bansko
Sabah, kahvaltının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası’nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelde.

5.Gün : Bansko
Sabah, kahvaltının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası’nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelde.

6.Gün: Bansko,İzmit
Sabah, kahvaltının ardından saat 10:00 da otelden ayrılarak özel otobüslerimizle İzmit'e hareket ediyoruz. İzmit'e varışımızın ardından turumuz sona eriyor.

FİYATLAR

Kodosk Üye
2 Kişilik Odada Kişibaşı      :   320 Euro

Single                                   :    410 Euro

1.Çocuk                               :    160 Euro

2.Çocuk                               :    225  Euro

KODOSK Üyesi olmayanlardan kişibaşı  + 30 € fark alınacaktır

Kendi aracı ile gelenlere toplamda kişi başı 40€ indirim yapılacaktır


DAHİL OLAN HİZMETLER

LÜKS ARAÇLARLA İZMİT-BANSKO-İZMİT  ULAŞIM VE OTOBÜS IÇI IKRAMLAR
4 GECE YARIM PANSIYON KONAKLAMA
MESLEKI SORUMLULUK SIGORTASI
TÜRKÇE REHBERLIK VE ASISTAN HIZMETLERI
“ORIJINAL KART” AYRICALIĞIYLA BANSKO’DA KAYAK KIRALAMA,KAYAK DERSELERI VE RESTORANLARDA INDIRIM FIRSATLARI.
3 GÜNLÜK SINIRSIZ SKIPASS


HARİÇ OLAN HİZMETLER

YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 TL
VIZE ÜCRETI ( SCHENGEN VIZESI 120€ // BULGARISTAN VIZESI 100€ )
EKIPMAN KIRALAMA , ÖZEL HARCAMALAR


***STRAZHİTE OTELDE 2 ÇOCUK KONAKLAMASI DURUMUNDA ODA TİPİ DEĞİŞİR.
***ÇOCUK FİYATLARI 2-12 YAŞ İÇİN GEÇERLİDİR.

Otel linki

https://www.strazhitehotel.com/tr-tr

 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 23 Ocak 2019 21:20 )