• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KODOSK Çorum -Amasya - Tokat -Sivas Gezisi

e-Posta Yazdır PDF

KODOSK Çorum -Amasya - Tokat -Sivas Gezisi ( 20 - 23 Nisan )

Çok özel ve güzel bir etkinlik hazırladık.

 

Buluşma Yeri N-city otoparkı : saat 23.00

1.GÜN: 20 NİSAN CUMARTESİ ÇORUM

Sabah saatlerinde Çorum’a varıyoruz. Otelimizde odalar uygunsa yerleşip kahvaltımızı alıyoruz. Sabah kahvaltısından sonra Hititlerin anayurdu Hattuşa’ya gidiyoruz. Boğazkale, Yazılıkaya, Alacahöyük gezisinde; Eski Tapınak, Aslanlı Kapı, Sfenksli Kapı, Yer Kapı, Kral Kapı ve Büyük Saray gezilerini yaparak Şehir merkezine dönüyoruz. Saat kulesini görüp leblebi alışverişini yaptıktan sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

KONAKLAMA:ÇORUM (Dalgıçlar Otel 4 yıldız)

http://www.dalgiclarhotels.com/

2.GÜN.21 NİSAN PAZAR(AMASYA)

Sabah kahvaltısından sonra Çorum arkeoloji müzesini geziyoruz. Hatuşaş kazılarından çıkarılmış eserleri görüyoruz. Şehzadeler şehri Amasya’yı geziyoruz.Yeşilırmak kenarındaki yalıboyu evlerini, Hazeranlar Konağını, Kaya mezarlarını, Şehzadeler Müzesini, Saraydüzü Kışlasını(Amasya Tamimi’nin yayınlandığı kışla) Yıldırım Bayezid külliyesini gezdikten sonra öğlen yemeğimizi alıyoruz. Yemekten sonra Harşena Kalesini geziyoruz. Kalede çay kahve keyfinden sonra otelimize dönüyoruz.Akşam yemeği otelimizde.

KONAKLAMA:AMASYA(Taşhan otel, özel belgeli)

http://www.amasyatashanotel.com.tr/

 

3. GÜN:22 NİSAN PAZARTESİ(TOKAT)

Sabah kahvaltısından sonra Amasya’dan ayrılıyoruz.Turhal güzergahından Tokat’a gidiyoruz. Pazar ilçesindeki Ballıca mağarası ve Mahperi Hatun Kervansarayı’nı gezdikten sonra kent merkezinde Latifoğlu Konağını, Yazmacılar sokağı, Taş Han’ı görüp öğlen yemeğimizi yedikten sonra Sıvas’a hareket ediyoruz.Akşam yemeği otelimizde.

KONAKLAMA:SIVAS (Buruciye Otel 4 Yıldız)

4. GÜN: 23 NİSAN SALI:SIVAS

Sabah kahvaltısından sonra Kongre müzesi, Çifte minare, Gök Medrese, Buruciye Medresesi, Eski Madımak oteli gezilerinden sonra   İstanbul’a dönüş için yola çıkıyoruz.

Kırıkkale-Ankara Bolu güzergahından İstanbul’a dönüyoruz.Yaklaşık İstanbul’a varış saatimiz 22.00-23.00 gibi

 

Dönüşü Uçakla yapmak isteyenler:

PEGASUS İLE SIVAS-S.GÖKÇEN:21.50

(Ekstra)

 

Son Kayıt Tarihi:29 Mart Cuma Bu tarihten önce de araç dolabilir.

Kayıt için  www.kodosk.org.tr adresinde  "etkinlik kayıt " bölümüne  ad-soyadı ve iletişim bilgilerini girmeniz gerekmektedir.

 

GEZİ ÜCRETİ:1300 TL (2 kişilik odalarda kişi başı)

Single Farkı: 300 TL

ÜCRETE DAHİL OLANLAR:

Ulaşım + Rehberlik + 4 yıldız otellerde 3 gece Konaklama+ 4 Kahvaltı + 3 Akşam yemeği + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası

DAHİL OLMAYANLAR: Gidiş-dönüş yolundaki yemekler, müze mağara ve ören yeri giriş ücretleri, öğlen yemekleri, otelde alınan alkollü alkolsüz içecekler

 

AÇIKLAMALAR:

1. Bu gezi mimimum 30 kişi ile yapılmaktadır. Yeterli sayı olmadığı takdirde gezi iptal edilir. Çok olağandışı bir durum olmadıktan sonra hava koşullarına bağlı olarak gezi iptal edilmez.

2. Ulaşım aracı Mercedes Travego veya Tourismo(46 Kişilik)

3. Otelde konaklama 2 kişilik odalarda yapılacaktır. Single kalmak isteyenler kayıt yaparken belirtmelidirler. Tek kişi kayıt yapanlar yanına verilecek bir kişi olmadığı takdirde Single konaklamayı kabul etmiş sayılır ve single farkını ödemek zorundadır.

4. Programın içeriği ve verilen hizmetler değişmeksizin güzergâh ve aynı kalitede olmak kaydı ile konaklama yerlerinin değiştirilmesi hakkı saklı tutulur.

5. Kayıt sırasına göre koltuk numarası verilir ve gezi boyunca değiştirilmez.

6. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimiz tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Ogzala Tur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Ogzala Tur’un sorumluluğu yoktur.

7. Müzekartı olmayanların müzekart çıkarmaları önerilir. Müze ve ören yeri giderleri yaklaşık 100 TL tutmaktadır.

8. Bu gezi OGZALA Turizm(TÜRSAB A GRUBU 2600) tarafından organize edilmektedir.

 

 

OGZALA TURİZM

Abide-i Hürriyet Cad. NO:155  Kat:3 D:6 ŞİŞLİ/İSTANBUL www.ogzalatur.com