• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

Lavanta ve Gül Diyarına büyülü bir yolculuk

e-Posta Yazdır PDF

LAVANTA KOKULU BİR YOLCULUK

ISPARTA-BURDUR -SALDA GEZİSİ(20-21 TEMMUZ)

HAREKET:19 TEMMUZ CUMA GECE

İncirli-Alfemo :22.30

Mecidiyeköy-Yapı Kredi:22.45

Kadıköy-Evlendirme Dairesi Önü:23.00

İzmit N-CİTY:24.00

1.GÜN:KEÇİBORLU-ISPARTA-İSLAMKÖY-EĞİRDİR

Sabah saatlerinde Lavanta Kokulu Köy olarak ün yapmış Isparta Keçiborlu ilçesine bağlı Kuyucak köyü’ne gidiyoruz. Köyde kadın kooperatifinin hazırlayacağı köy kahvaltımızı aldıktan sonra köyde lavanta üretimi ile ilgili bilgiler alıyor ve  lavanta tarlalarına hareket ediyoruz. Lavanta tarlaları arasındaki gezintimizi tamamlayıp fotoğraf çekimlerimizi yapıp köyde serbest zaman veriyoruz.

Öğleye doğru Isparta’ya hareket.Isparta Etnoğrafya ve halı müzesini geziyoruz.  Atabey beldesine bağlı 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in köyü İslamköy’e yolculuk. S. Demirel müzesi ve külliyesi ziyaretinden sonra Türkiye’nin en güzel göllerinden biri Eğirdir Gölü’ne gidiyoruz. Panoramik göl turu attıktan sonra yörük çadırı denilen zirveye çıkıp Eğirdir Gölünu yüksekten izliyor. Çay kahve molasından sonra Isparta’ya dönüş.


2.GÜN:SAGALASSOS-BURDUR-SALDA GÖLÜ

Sabahleyin otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra Sagalasssos antik kentine gidiyoruz. Burada rehberimizden bilgileri aldıktan sonra fotoğraflarımızı çekip  Burdur’a hareket ediyoruz.. Burdur’da  çay-kahve molası ve kısa bir serbest zamandan sonra Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda gölüne hareket. Tüm gün Salda Gölünde yüzme keyfi için serbest zaman veriyoruz. Akşama doğru  İstanbul’a dönüş. Başka bir gezide görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


■Tur Ücreti:2 kişilik odalarda kişi başı:600 TL(nakit)

■Single Farkı:50 TL

■Ücrete Dâhil Olanlar:Otobüsle  ulaşım + 2 kahvaltı +1 akşam yemeği + 3 yıldız otelde 1 gece Konaklama + Seyahat Sigortası + Rehberlik

■Ücrete Dâhil Olmayanlar: Öğlen yemekleri + Müze ve ören yeri giriş ücretleri + otelde ve yemeklerde alınan ekstra alkollü alkolsüz içecekler.

Önemli Not :

Kayıt için mutlaka www.kodosk.org.tr adresine  "ETKİNLİK KAYIT " bölümüne ad soyad ve iletişim bilgilerinizi girmeniz gerkmektedir


■İletişim:drslvcnr@hotmail.com

■GSM:005326643457


AÇIKLAMALAR

■Kesin kayıt için 300 TL kapora verilecek banka hesabına yatırılmalıdır.

■Fiyatlar 2 kişilik odalarda kişi başı fiyatlardır. Single kalmak isteyenler kayıt yaptırırken belirtmelidirler. Tek kişi olarak etkinliğe katılanlar için konakalamalarda yanına verilecek 1 kişi olmadığı takdırde single konaklamayı kabul etmiş sayılır ve single farkını öder.

■Gezilerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilir.Gezi boyunca değiştirilmez.

■Kesin kayıt için Ad Soyad, TC kimlik numarası(Seyahat sigortası için) ve cep telefonları bilgileri (gezidostlari@gmail.com) adresine Konu başlığı:ISPARTA gezisi olarak tarafımıza iletilmesi gerekir.

■ Rezervasyon ve otellerin doluluk oranlarından dolayı programın içeriği değişmeden güzergâh değiştirme hakkı saklı tutulur. Ayrıca aynı kalitede başka bir otelde konaklama yapılabilir.

■Gezi minimum 15 kişi ile yapılacaktır. Gezi katılımcı sayısına göre; 17 kişilik Mercedes Sprinter minibüs, 31 kişilik Sultan Otokar midibüs, 46 kişilik Mercedes otobüsle yapılacaktır.

■Rahat bir gezi olması için mutlaka spor ayakkabı ile geliniz. Yüzmek için mayo-havlu-terlik almayı unutmayın.Hava muhalefetine karşı tedbiren yağmurluk vb bir kıyafet bulundurmanız önerilir.

■Geziye 10 gün ve daha az bir süre kala yapılan iptallerde kapora iade edilmez.

 

■Bu gezi OGZALA Turizm(TÜRSAB A GRUBU 2600) tarafından organize edilmektedir.

Son Güncelleme ( Cuma, 17 Mayıs 2019 11:03 )