• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KAYAK - SNOWBOARD

KODOSKSÖMESTR KAYAK KAMPI -2018 BOROVETS

Değerli Üyelerimiz ve KODOSK Dostları

16 yıldır doğa sporları ve kayak branşında çeşitli etkinlikler düzenleyen kulübümüzün faaliyet programında , her yıl olduğu gibi bu yılda üç değişik kayak merkezinde " KAYAK KAMPI " aktivitesi bulunmaktadır.

İlk kampımız 23-28 Ocak 2018 tarihlerinde 4 gece 5 gün konaklamalı olarak Bulgaristan Borovets kasabasında, pistlere kenar tek otel olan yenilenmiş konsepti ile Rila Otelde ( 4**** ) gerçekleştirilecektir.İkinci kampımız Mart ayında Slovenya Kranjska Gora Kayak Merkezinde 4 gece 5 gün şeklinde gerçekleşecektir.( 46 Kişilik kontenjanımız tamamen dolmuştur ). Üçüncü kampımız ise hafta sonu şeklinde yurt içinde düzenlenecektir.

Bu yıl tamamen yenilenen konseptiyle RİLA otelle anlaşmamızı yaparken odaların tamamını yenilenmiş Süperior odalardan seçtik. Süperior odaların avantajı, farklı ve özel restaurantta yemek, odalarda ücretsiz wifi, ücretsiz kayak odası, ücretsiz thermo zone ve fitness.

Yılların vermiş olduğu tecrübemizle, bu kayak sezonununda keyifle geçmesini diliyoruz

Kocaeli Doğa Sporları Kulübü Yönetim Kurulu

Devamını oku...

 

BOROVETS KAYAK KAMPI TAMAMLANDI.

 

Sevgili Üyelerimiz ve Kodosk dostları;
İnanılmaz keyifli ve dolu dolu yaşadığımız bir etkinliği 190 kişinin katılımıyla sorunsuz olarak bitirdik. Gezi boyunca grup bilinci içerisinde hareket eden, tüm KODOSK ailesine binlerce teşekkürler.
Bulgaristan'ın Borovets kayak merkezinin pistlere en yakın ve en güzel oteli olan Rila otel de konakladık.Muhteşem pistlerin de 4 gün boyunca kayak yapma imkanımız oldu.Ayrıca ilk kez kayak yapacak katılımcılar kurs alarak,2650 metre de bulunan Markudjık acemi pistin de kayak yapma fırsatı buldular.28 Ocak cumartesi günü isteyen katılımcılar için Sofya turu düzenlendi.29 Ocak pazar sabahı saat 9.30 da sabah kahvaltısının ardın dan yola çıktık.Akşam saat 21.30 gibi sağ salim olarak Kocaeli'ne geldik.
2001 yılından bu yana doğa sporları ve kayak branşın da çeşitli etkinlikler düzenleyen kulübümüzün faaliyet programın da 2017 yılının ilk etkinliği olan '' Brovets kayak kampının ardından'' 2.Kayak kampını bu kez, Kuzey Alplerinin en büyük kayak tesislerin den biri olan UCPA Flaine Lindars'da 4-9 mart 2017 tarihleri arasın da yapılması planlanmıştır.
KODOSK etkinliklerin de görüşmek üzere.

 

 

 

 

 

 


 

ULUDAĞ KAYAK KAMPI (Tamamlandı)

20-23 OCAK 2011 (3 Gece 4 Gün)

Yeni yılın ilk kayak kampını Uludağ'a düzenliyoruz. Geçen sene kaldığımız ve memnun kaldığımız GENÇ YAZICI OTEL'de 3 Gece 4 Gün Herşey Dahil Sistemle konaklayacağız... 2, 3 ve 4 Kişilik oda seçeneklerimiz bulunuyor. Kayıt için ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİ'ni kullanabilirsiniz...

Kontenjan 90 Kişidir.

Devamını oku...

 
 • «
 •  Başlangıç 
 •  Önceki 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  Sonraki 
 •  Son 
 • »