• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KAMP - DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

MACERA DOLU BİR ROTA " KAZANDERE "

 

MACERA DOLU BİR ROTA " KAZANDERE "

Yazan : Hakan TANTA

Samanlı Dağları , özellikle Yuvacık barajının etrafı, gerçekten çok özel ve güzel rotaları içerisinde barındırıyor.  Kanyonları, şelaleleri, dereleri ve yaylaları ile Marmara bölgesi için adeta bulunmaz bir cennet. Şehire bu kadar yakın, doğa harikası bu yerlerin , şehir tarafından keşfedilememiş olması da ayrıca bir şans diye düşünüyorum. Her ne kadar saklı kalmasını istesemde, bu güzelliklerin  doğa severlerle paylaşılmasında bir sakınca görmüyorum. Çünkü onlar doğaya saygı duyarlar...

Devamını oku...

 

Kampa Gidiyoruz ( 4 Ağustos)

Değerli Üyelerimiz

Kamp sezonunu açıyoruz. 4-5 Ağustos Tarihlerinde ,Samanlı dağlarının en güzel yaylasında düzenleyeceğimiz , bir gece konaklamalı olacak kampımız sadece üyelere ve yakınlarına özel olacak. Kampa katılmak isteyenlerin 2 ağustos tarihine kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİ ne kayıt olmaları gerekmektedir.

Devamını oku...

 

Dağ Çileği Safari Tamamlandı

İlimizin en eski  Doğa Sporları Kulüplerinden olan KODOSK aktivitelerine tüm hızıyla devam ediyor.  Geçtiğimiz günlerde Marmaris'te Su sporları kampından dönen KODOSK bu seferde Samanlı Dağlarında Dağ Çileği safarisi yaparak değişik bi aktiviteye daha imza attı.

Devamını oku...