• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KAMP - DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

KAMPA GİDİYORUZ.

Değerli Üyelerimiz

9-10 Temmuz tarihlerinde Samanlı dağlarının en güzel ve saklı yaylalarından birisi olan Eski yaylaya bir gece konaklamalı kampa gidiyoruz. Kampa katılmak isteyenlerin, 7 temmuz saat 12:00 'a kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE kayıt yaptırmaları veya derneğimizden Ayşe Özgür'e (3314044) kişi sayısı bildirmeleri gerekmektedir.Saygılar

 

Devamını oku...

 

Kerpe Doğa Yürüyüşü (TAMAMLANDI)

Değerli Doğa dostları
5 Haziran Pazar günü bu haftaki doğa yürüyüşümüzü Kerpe'de gerçekleştireceğiz. Baba Dağında başlayacak parkurumuz orman içi harika bir yürüyüşün ardından Karadeniz sahilinde Kerpe Kartalkayalarda sona erecek. Katılmak isteyenlerin Cumartesi saat 12:00 'a kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE kayıt yaptırmaları veya derneğimizden Ayşe Özgür'e (3314044) kişi sayısı bildirmeleri gerekmektedir.

10TL Yol ve Rehberlik

Devamını oku...

 

Doğa Yürüyüşü (GÖLCÜK) (TAMAMLANDI)

Değerli Üyelerimiz
Geleneksel olarak her yıl   Gölcük Kaymakamlığının birlikte düzenlediğimiz doğa yürüyüşü bu yıl 8 Mayıs'ta...  Bu yürüyüşte yeni bir doğa yürüyüşü parkurunu tanıyacağız. Tüm doğa dostlarını harika bir Pazar günü geçirmek üzere etkinliğimize bekliyoruz.Etkinliğe  Katılmak isteyenlerin Cumartesi saat 12:00 'a kadar ETKİNLİK KAYIT SİSTEMİNE kayıt yaptırmaları veya derneğimizden Ayşe Özgür'e (3314044) kişi sayısı bildirmeleri gerekmektedir.

Devamını oku...