• Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) İşaretleri Alanları Doldurmak Zorunludur...

KAMP - DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

AYTEPE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ (Tamamlandı)

Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği (KYÖD) ile ortaklaşa 3 Nisan Pazar günü Aytepe Soğukpınar Kanyonunda doğa yürüyüşü düzenlenecektir.

Devamını oku...

 

2 Mayıs - Saraylı Köyü

Gölcük Kaymakamlığının düzenlediği, Kocaeli Doğa Sporları Kulübü’nün destek verdiği geleneksel doğa yürüyüşünün

Devamını oku...

 

18 Nisan - Karagöl Yaylası

Kocaeli Doğa Sporları Kulübü ile ilk buluşmam oldu. Bu tip aktivitelere katılmak isteyip, katılamayışımın sebebi haberdar olmayışımdı. KODOSK bu konuda Kocaeli'nde en kapsamlı bilgiyi veren ve etkinlik takvimi güncel olan tek kulüp diye düşünüyorum. www.kodosk.org.tr ile güncel olarak takvimi takip etmek mümkün.

Hava durumunun kötü olacağını biliyordum. Ama yinede "Doğa Demek Onu Öyle Kabul Etmek Demektir" diyerek kendi uydurduğum bir deyiş ile sabah hazırlandım ve Karamürsel'den İzmit'e doğru yola çıktım.

Devamını oku...

   
Sample image

28 Mart - Beşkayalar Kanyonu

Yoğun geçen Kış Sezonu etkinliklerimizden sonra, 28 Mart Pazar günü yapacağmız Beşkayalar Kanyonu Yürüşü için herkes çok heyecanlıydı.  51 Doğa dostu saat 09:00 da buluşma noktasına toplanmaya başlamıştı. Yaz saati uygulamasınına geçtiğimiz gece saatleri ileri almayı unutan arkadaşlarımızı biraz beklemiş olsak da 9:30 da otobüsümüz yürüyüş parkurunun başlangıç noktasına hareket etti.

Son Güncelleme: Pazartesi, 03 Mayıs 2010 00:28

Devamını oku...